Dirt 2 (Colin McRae)

Dirt 2 (Colin McRae)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
al evo sta meni ima:icon_confused:
0abf384fbfa0f5440c63e53c1e83049e.JPG


onda sta god uradim trazi mail upisem
 
Član
CREATE NEW PROFILE pa umjesto CONTINUE ides se na CREATE LOCAL PROFILE (ispod continue spustiti stranicu).Napravi se offline profil i onda se snima "

@@@@@@@@@ pa umjesto CONTINUE ides se na CREATE LOCAL PROFILE @@@@@@@@@@@@@@@
 
BHT Ovisnik
hvala,rijeseno:cool:
ja nisam listao do kraja:lol:

samo mi ide na zivce ovi filmovi i to sto ne moze skip pa moram cekat:icon_twisted:
 
Početnik
ja fino uzeo 7,5 km u ruke otisao do cika BRKE u cosmos-computers,i fino zamolio da mi da dirt 2..dosao kuci instal sve u redu,udem u igru ee ribacina do bola,steka koci,sve OFF i LOW i 640 rez...i nista uzmem fino i delete igru...i juce sjedim za comp kontam nesto i sjeti se MAJMUN(ja)kako sam zaboravio da ubacim 1gb ram-a,pokusavao samo na 512mb..ubacim ram i fino instal igru i evo sad se neodvajam od igre...predobro je sve uradeno malo nekad nerealno al hajd...

a inace igram na

3.06ghz cpu intel
1,5gb ram
512mb ati radeon x1650
 
Početnik
panajotis je napisao(la):
dobro ti moze na tome :icon_smile: samo nek se igra:icon_biggrin:

ma neces vjerovat ali ovo je bas neki stroj kod mene,prosli dirt dake onaj prvi sam igrao na 1024 rez i high detaljima bez ikakvih problema,racedriver GRID isto tako,uh nfs SHIFT me malo zaj*ao zbog toga sto je graficka ATI a ne NVIDIA ali nema veze ima sad cu si skinut optimizer za ati graficku pa cu da i to igram..a inace dirt 2 igram na 800x600 i medium detaljima..eto nie nesto ali igra se bez problema;) ajd pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top