dilema

dilema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
svaka cast, kad stignes na sve strane, hvala ipak, imas kakav savijet gdje nabaviti kakve fine bez guma, jer gume imam
 
Administrator
super oglasi i zovi imas od 100-1000 kad nadjes prvo vulaknizeru neka ih pregleda mozes ti i 15" al gume 185/55/15 al su skupe te gume
 

IGY

Član
ma znam da su skupe 15-ke, a i znam da na moj motor nisu preporucljive, rastocio bi ga i motor i ovijes, a 14-ke bi mi vise pasale jer vec imam 185-60 na autu tako da bi ih samo prebacio, a imam na umu i kupovinu nnovog para ljetnih tako da mi se najvise isplati 14-ke, i naravno provijeriti kod vulkanizera da nisu krive i tako to
HVALA
 
Član
14" igy tacno je da ces lakse motat a i 14" ce ti stajati knap nece biti viska prostora vidjet ces
 
Član
Imas jeftino guma kod vulkanizera u rakovici za sve vrste vozila i svih dimenzija. Gume jesu polovne ali imaju atest na ispravnost. Ja kod njega ljetos kupio kumho gume ljetne vjeruj mi i iglice na njima jos stoje. Lik ne kupuje svasta tako da ne moras brinuti. Sto se tice izbora felgi ja bih stavio 14-ke jer golf dvica je za cudo teska kad su 15-ke na njima. Kad stavis 15-ke trebaju ti siregume a samim tim se i tezina okretanja volana u mjestu znatno povecava. Vidi sam jer ne bih da te ja navedem na krivi put. Sto se tice vulkanizera evo ti broj 061275804 (munib) a gume su mu 30KM a ako kupis kod njega felge onda su ti 25KM. Sretno.

P.S. Pitaj kolegu Cer@ on ti je isto kupovao kod njega, a ima alufelge 15-ke.
 
Legend
15ke. Nije ti neka razlika, bas zato sto ti je slab motor. Svakako neces jurcat,tako da ti je svejedno. 195/50/15 Kod mene su te vec 5 godina, nista mi nije otislo na autu. Jos vozim auto, prelazim dosta km.
 

IGY

Član
ma i ja prelazim dobru kilometrazu, rezervar mi bude maksimalno dvije sedmice, e zbog toga se i dvoumim, da ja to vozam povremeno pa hajd ali ja predzem sedmicno 200-300km
 

IGY

Član
emirEX_sa je napisao(la):
Imas jeftino guma kod vulkanizera u rakovici za sve vrste vozila i svih dimenzija. Gume jesu polovne ali imaju atest na ispravnost. Ja kod njega ljetos kupio kumho gume ljetne vjeruj mi i iglice na njima jos stoje. Lik ne kupuje svasta tako da ne moras brinuti. Sto se tice izbora felgi ja bih stavio 14-ke jer golf dvica je za cudo teska kad su 15-ke na njima. Kad stavis 15-ke trebaju ti siregume a samim tim se i tezina okretanja volana u mjestu znatno povecava. Vidi sam jer ne bih da te ja navedem na krivi put. Sto se tice vulkanizera evo ti broj 061275804 (munib) a gume su mu 30KM a ako kupis kod njega felge onda su ti 25KM. Sretno.

P.S. Pitaj kolegu Cer@ on ti je isto kupovao kod njega, a ima alufelge 15-ke.

hvala za broj nazvacu svakako, a mozda i skoknem do njega
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top