Dijelovi za Fiat Stilo 1.9 JTD (Polovni)

Dijelovi za Fiat Stilo 1.9 JTD (Polovni)

Član
Dijelovi za Fiat Stilo 1.9 JTD, 5 vrata.
Skoro svi dijelovi su na stanju.
Cijene dijelova su veoma povoljne.
Sarajevo Dobrinja.
 
Član
OVako moj Goca, taj ti je senzor 30KM ali ga je gotovo nemoguce skinuti da se ne osteti, tako da ce to sacekati da se motor rastavi.
Nov ti kosta 56KM evo ti broj pa zovi ako ti nije puno para, 061 502 422
 
Član
Ma kod edina jel? Necu se onda peglati sa tim uzecu nov i cao! Gdje ima taj nov za 56?
E hvala u svakom sl.
 
Član
fiat stilo 1.9 JTD 115HP 2003
interesuju me cijene polovnih dijelova?
cijena za :
1.senzor temperature sto pokazuje spoljasnju temp na bord kompjuteru i molim te pojasni mi malo gdje se on nalazi?
2.plastika tj oklop kodnog kljuca orginalnog, ili zamjena uz doplatu na mom se odlomio mali cosak sa kljuca ona rupa za koju se kaci privjesak!?
3.Hromirano slovo J sa gepeka od oznake JTD!
4.felge 15' za stila alu ili neka zamjena uz moju doplatu za moje 4 fabricke celicne sa fabrickim stilo ratkapama?
za sad to je to! :cool:
 
Član
1.u retrovizoru tj ispod retrovizora ako ti pokazuje nenormalne vrjednosti probaj izvaditi sve osigurace pa ponovo vratit i trebao bi doc sebi osiguraci su ljevo ispod volanaskidanje klema s acc isto moze pomoci;)
 
Član
osiguraci su meni direktno na akumulatoru ako na te mislis a to su i meni rekli da je u retrovizora :icon_confused:
 
Član
Senzor ti je najvjerovatnije u desnom retrovizoru, lakse ti je da skines klemu sa akumulatora i sacekas desetak minuta d se restartuje komp, ako ne upali to ti je svakao sitne pare....
Naljepnica ona citava samo moze.... a kljuc moze ali da mi das svoj oklop....
Cijene cu ti sutra javiti dok se malo raspitam koliko se krece, ti ce dobiti 30% jeftinije.
 
Član
djogi86 je napisao(la):
Senzor ti je najvjerovatnije u desnom retrovizoru, lakse ti je da skines klemu sa akumulatora i sacekas desetak minuta d se restartuje komp, ako ne upali to ti je svakao sitne pare....
Naljepnica ona citava samo moze.... a kljuc moze ali da mi das svoj oklop....
Cijene cu ti sutra javiti dok se malo raspitam koliko se krece, ti ce dobiti 30% jeftinije.

ok cekam odgovor, nisam znao da je naljepnica mislio sam da su slova posebno ljepljena ! :icon_smile:
samo cemo zamjeniti oklope uz moju doplatu naravno!vidi imas li onu gumu sto ide na papucicu kvacila ako je ocuvana!

Ajde vidi mi napisi odvojene cijene a ja cu vidjeti oce li se sta moci kupiti prije plate :D
skidao sam negdje par puta kleme ali opet nepokazuje ama bas nista...

p.s. vidim imas dijelova tako da znas imas musteriju...
 
Top