dijagnostika free

dijagnostika free

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ako kome treba ocitati greske na motoru tipa vw.audi,skoda,seat
clanovima foruma cu uraditi daba orginalnim dijagnostickim aparatom
 
Član
Ako imas mogucnost ukljucenja nekih opcija kod Golf 5,ja bih trebao nesto da zavrsim...

Gdje se nalazis ti?
 
Član
Lexillium je napisao(la):
Ako imas mogucnost ukljucenja nekih opcija kod Golf 5,ja bih trebao nesto da zavrsim...

Gdje se nalazis ti?

:lol:u guzici pise vogosca
salim se
jedino kod mog brata u asi reci da sam ti ja dao broj ba vidi kako ti to more sto jeftinije zavrsiti
061 484736 jasko

MTR je napisao(la):
dje cu mjenjac pregledat Vectra 1.8 , 97 godina , automatic

imas jedan u zenici servis tamo prema ajdin_ze -servisu dobar servis pravo i usluzan je momak ja jednom jari kupovo zafiru i pregledo je kod njeg[/u]
 

IGY

Član
svaka cast
odlicne poteze pravis na forumu
to se cijeni
btw eto me u toku ove sedmice da operemo motor i da uradimo dijagnostiku
 
Član
Gdje bi mogao nac nekog za dijagnostiku i otklon problema Focusa II u svezi inektora tj dekodiranje-kodiranje i pregled bosch pumpe?!
 
Član
neznam vako al imas servis kod ase fordov i vidio sam da imaju sobu za dijagnostiku
 
Zerr je napisao(la):
ako kome treba ocitati greske na motoru tipa vw.audi,skoda,seat
clanovima foruma cu uraditi daba orginalnim dijagnostickim aparatom


Zerr je napisao(la):
ako kome treba ocitati greske na motoru tipa vw.audi,skoda,seat
clanovima foruma cu uraditi daba orginalnim dijagnostickim aparatom


Pozz,
Imam problem na golfu IV tdi 74kw,preko 3000 obrtaja gubi snagu,ne uvijek,ugasim,pa upalim ponisti gresku.Na dijagnostici rekli prepunjaje turbina.A kao uzrok je crijevo pogresno spojeno ili nije spojeno.a niko ne zna rijesiti problem.Sta mi vi mozete reci za to. Hvala
 
Član
Imam i ja problem kod druga na cetvorci benzincu 1.4 onaj hepek sto regulise polozaj klapne za protok sraka, iliti po naski senzor gasa, iliti throttle body acutator :)

Pa imas li iskustva s tim, skidali smo ga ocistili i sta god na vagcomu nece da prodje ona adaptacija, nekad pocne pa javi gresku nekakvu a nekad nece nista odma javi gresku.
 
Član
menjic je napisao(la):
Imam i ja problem kod druga na cetvorci benzincu 1.4 onaj hepek sto regulise polozaj klapne za protok sraka, iliti po naski senzor gasa, iliti throttle body acutator :)

Pa imas li iskustva s tim, skidali smo ga ocistili i sta god na vagcomu nece da prodje ona adaptacija, nekad pocne pa javi gresku nekakvu a nekad nece nista odma javi gresku.
dze klape steler ti nevalja os da kazes
u asi je preskup kod mene je sve 500km
mora se zamijeniti

svabodelman je napisao(la):
Zerr je napisao(la):
ako kome treba ocitati greske na motoru tipa vw.audi,skoda,seat
clanovima foruma cu uraditi daba orginalnim dijagnostickim aparatom


Zerr je napisao(la):
ako kome treba ocitati greske na motoru tipa vw.audi,skoda,seat
clanovima foruma cu uraditi daba orginalnim dijagnostickim aparatom


Pozz,
Imam problem na golfu IV tdi 74kw,preko 3000 obrtaja gubi snagu,ne uvijek,ugasim,pa upalim ponisti gresku.Na dijagnostici rekli prepunjaje turbina.A kao uzrok je crijevo pogresno spojeno ili nije spojeno.a niko ne zna rijesiti problem.Sta mi vi mozete reci za to. Hvala



ako je ko diro crijeva moze biti da nisu sva na svojim mjestima jedmom nam je lik napravio takav kvar pa smo morali crijevo po crijevo pratiti i pregledavati sta je uradio al trebalo bi vidjeti dali je ona prljava i trbali je cistiti ili je sta drugo pa ako ko oce da se javi 061 271 021
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top