Digitalna Televizija

Digitalna Televizija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo jos jedan forum od mene

sa trenutnom statistikom

Trenutno ima 222 korisnika OnLine :: 100 registrovanih, nema skrivenih i 122 gost


www.satvenus.com

uvijek svjezi i najbrzi kljucevi
 
Član
koki+ je napisao(la):
Ado znaš li kada se zaključava Digi Tv , imli kakvih datuma ili vijesti ???


Druze najbolje ti je registruj se na forum i pitaj clana Hi-Men on ti i pravi kljuceve. Ako ne budes zadovoljan sa odgovorom reci meni da ga mogu bacit sa krova garaze jer za vikend mi postavlja satelitsku na garazu :lol::lol::lol::lol:
 
Član
ma prijavljen sam ja na dosta foruma ovih sa sat , receno je do kraja god. da digi prelazi na nagru 3 , sad neznam imal kakvih tacnijih datuma ,

:icon_mad:izgleda da samo ostaje da se kablovska može krasti i ništa više
 
Početnik
koki+ je napisao(la):
Ado znaš li kada se zaključava Digi Tv , imli kakvih datuma ili vijesti ???

i ja sam cuo do kraja godine i KRAJ,ide u nagra 3,mada mislim da to nece dugo ostat zakljucano,cuo sam vec da su provalili Premieru sad je samo pod drugim nazivom...

a za Digi su napravili SW-ove koji sami otkljucavaju par zakljucavanja bez upisivanja kljuca...

ipak smo mi Balkanci sve ce mo uradit samo da nam bude dzaba..:)
 
Član
jbg jare, dugo godina se taj forum razvijao, i kad sam htjeo odustat onda je prokinulo. sad je super, ima dosta aktivnih clanova

imao je forum preko 300.000 postova i preko 15.000 clanova, al igrom greske jedan od "admina" je zeznuo bazu i sve otislo u pm. ali evo vraca se
 
Član
ado_89 je napisao(la):
jbg jare, dugo godina se taj forum razvijao, i kad sam htjeo odustat onda je prokinulo. sad je super, ima dosta aktivnih clanova

imao je forum preko 300.000 postova i preko 15.000 clanova, al igrom greske jedan od "admina" je zeznuo bazu i sve otislo u pm. ali evo vraca se


pozdrav drustvo

pozz jaba docu ja napravicemo tu nakon par godina


ado na greskama se uci

ti si ga napravio ja sam ga odgojio


uzivaj te
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top