Digitalna tabla za Golfa 3 ???

Digitalna tabla za Golfa 3 ???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ovako, interesuje me da li ima, gdje i kako za kupit instrumentna tabla sa digitalnim pokazivacima za Golfa 3..slike,info bilo sta ako ko zna...:icon_question:
 
Član
ima evo od stack
http://isa-racing.de/20082/webseiten/Seite-186.htm
orginal nema vec receno
 
Član
To digitalno neznam jer nisam ni razmisljo moj ti je savjet uradi plazma tacho ako već hoćeš da imas nesto da valja ako i nadješ koštaće te sigurno a ovo plazma imas za nekih stotinjak maraka ja mislim
 
ima digitalni tacho za golfa trojku al ga neces naci jer je stavljan samo u protype(A59) i napravlena su samo 2 primjerka tako da stvarno mi je zao, al ideja ti je super
 
Član
Ako imas 4-cilindricni benzin (moze i dizel) motor u autu slozi si onda digifiz od dvice golfa




post-23-1144321781.jpg
 
Član
A covjece sad sam razocaran:icon_sad:..a ova iz ovih prototipa je bas ono sto trazim..tacno oankav kakva treba..znam tipa koji ima u Golfu kecu slicnu ovoj pa sam bio siguran da ce bit lako nabavit i za trojku al et.....hvala raja na info-u, vaki ste;):icon_smile:

GOLFVR6 je napisao(la):
Ako imas 4-cilindricni benzin (moze i dizel) motor u autu slozi si onda digifiz od dvice golfa
post-23-1144321781.jpg

a jel moze u VR-a?!:icon_biggrin:
 
Član
Nemoze, mislim moze ali onda obrtaji ne rade kako treba jer je pod haubom sestak a sat je za cetvrtaka.

postoji neki ispravljac signala al sam odustao od toga
 
imam ja plazma tacho u MK3 i mogu ti reci da je odlicna stvar u autu,
jest da je dig. dig, ali i ovo je mrak....
 
Član
ma plazam je OK al nije los ni ovaj od STACK-a..trazio sam malo po netu..to je zapravo tacho sa serijama: StreetRace, StreetRace/Rally, StreetRace/Rally sa dodatnim indikatorima (pritisak turbine, temperatura auspuha, razni alarmi itd, stvar pravljena za profi auta utrke i to..) a ovaj zadnji je i najskuplji oko 2000 eura:icon_biggrin:...ma ima razni digitalni tabli od razlicitih proizvodjaca samo treba vidjet koliko pasu i da li su legalne za ceste...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top