Diamant srebrna octavia by hakkler

Diamant srebrna octavia by hakkler

Član
danas kao lijepo vrijeme..da se malo šarafi..al bilo prehladno (+3c)
Zamijenio "kopirke" momo corsa white..od philipsa na prednjim pozicijama.Em što su u pola cijene od philipsovih..em svijetle ko philipsove bijelo cca 2,3 mjeseca i onda..katastrofa..gore nego oem fenjeri koji su došli s autom. Za drek...
Trivijalna promjena ubodnih žaruljica..cca 3min (+oprao sam auto prije i nakon ovog..valjda..zadnjeg snijega od prije dva dana )
ugl.
prednja lijeva..skroz apšisala..užas


razlike:



i onda..stari sjaj..kakav treba biti :cool:



i onda..poslikam..nešto što će doći..nadam se ubrzo :icon_rolleyes:
PA110486.jpg:original




ko zna šta je to ??? :D
 
Prijatelju odlicna vozilica, kad se psotavlja spojler?
Oces ga farbat u boju auta ili ostaje takav?
Sretno u daljnim radovima ;)
 
hakkler je napisao(la):
ići će u boju auta..ovako odudara

Ohh bas joj lezi dobro, samo to ofarbaj u boju auta i za 5 je, a ja bi ti predlozio da ofarbas i ove lajsne sto su ti crne po branicima i vratima u boju auta, msm izvini ako se petljam to je tvoje auto al po meni je lepse kad su u boji auta :)
LP ;)
 
Član
Passat B5.5+ je napisao(la):
Ohh bas joj lezi dobro, samo to ofarbaj u boju auta i za 5 je, a ja bi ti predlozio da ofarbas i ove lajsne sto su ti crne po branicima i vratima u boju auta, msm izvini ako se petljam to je tvoje auto al po meni je lepse kad su u boji auta :)
LP ;)
sve ok..svaki prijedlog je dobrodošao
samo je s lajsnama.. malo za.ebano

r-tdi72 je napisao(la):
dobra skoda kolega samo malo vece feluge;)
pozzzz
ovo je zimski set up..još koji tjedan pa se penje na ljetnih 17"

:icon_biggrin:
 
[/quote]
sve ok..svaki prijedlog je dobrodošao
samo je s lajsnama.. malo za.ebano
[/quote]

Sto je zeznuto sa lajsnama? :icon_question:
 
Član
plastika i njezin sastav.
nemoguce je skinut bocne a da nesto ne sje.eš.
znači trebaju nove.Sam sastav te plastike treba sa posebnim prajmerom obradit da se boja ne ljušti.Farbanje..obrada..lakiranje i ostalo da radiš s lajsnama dok su na autu..je mision imposible da ispadne kako treba.
a i oem look nema lajsne u boji :D

tako da..will see za te lajsne

eto..
 
hakkler je napisao(la):
plastika i njezin sastav.
nemoguce je skinut bocne a da nesto ne sje.eš.
znači trebaju nove.Sam sastav te plastike treba sa posebnim prajmerom obradit da se boja ne ljušti.Farbanje..obrada..lakiranje i ostalo da radiš s lajsnama dok su na autu..je mision imposible da ispadne kako treba.
a i oem look nema lajsne u boji :D

tako da..will see za te lajsne

eto..

Ahaaa, pa i ja sam kontao na svom passatu farbati ove dole done dijelove branika sto su mi crno sve u sivo ali se isto posle plasim da od kamenjcica preko zime itd da se ne pocne ljustrati i guliti, pa posle moras skoro svake godine nanova farbat.
Al i nemoras nije to nesta strasno na tvom autu, malo ti se istice auto sa tim lajsnama.
Na tebi je da odlucis ;)
 
Top