Diagnostika u Sarajevu?

Diagnostika u Sarajevu?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
G_T_I je napisao(la):
TDi Power je napisao(la):
Haj molim vas neka mi neko ovo citko prevede ko je odlican sa engleskim na bosanski :)

Ako nista ne rijesis cuje se sa Kmicom-Saft , on je ponistavao te greske sam rucno na svojoj Hondi prelude, bilo bi pozeljno da imas knjigu od auta .

Imam ja sve fabricke knjige sto dodje u autu,ali nece ti sigurno dati tu knjigu da ti to ponistavas zasta su tu servisi,da bi ti uzimali pare.
Al ipak cu ga pitati...;)
 
Član
TDi Power je napisao(la):
G_T_I je napisao(la):
TDi Power je napisao(la):
Haj molim vas neka mi neko ovo citko prevede ko je odlican sa engleskim na bosanski :)

Ako nista ne rijesis cuje se sa Kmicom-Saft , on je ponistavao te greske sam rucno na svojoj Hondi prelude, bilo bi pozeljno da imas knjigu od auta .

Imam ja sve fabricke knjige sto dodje u autu,ali nece ti sigurno dati tu knjigu da ti to ponistavas zasta su tu servisi,da bi ti uzimali pare.
Al ipak cu ga pitati...;)
To su radili on i Jale, pa kako smo ponistavali greske na Golfu i inspekcije, nego rucno, znam da nije isto golf i japanac ali sve je to pritisni ovo ,pa ono:cool:
 
Član
G_T_I je napisao(la):
TDi Power je napisao(la):
G_T_I je napisao(la):
TDi Power je napisao(la):
Haj molim vas neka mi neko ovo citko prevede ko je odlican sa engleskim na bosanski :)

Ako nista ne rijesis cuje se sa Kmicom-Saft , on je ponistavao te greske sam rucno na svojoj Hondi prelude, bilo bi pozeljno da imas knjigu od auta .

Imam ja sve fabricke knjige sto dodje u autu,ali nece ti sigurno dati tu knjigu da ti to ponistavas zasta su tu servisi,da bi ti uzimali pare.
Al ipak cu ga pitati...;)
To su radili on i Jale, pa kako smo ponistavali greske na Golfu i inspekcije, nego rucno, znam da nije isto golf  i japanac ali sve je to pritisni ovo ,pa ono:cool:

Jest u golfu sto znam svaki saraf,a na miciju nisam znao do juce gdje mu je dizalica:) opet cu ja tebe zaduziti za to hehe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top