DERNEK

DERNEK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ima onaj sad neka stranica dernek.ba nije lose dodajete raju upoznajete se ofo ono,ima li iko sa foruma tamo,ja sam pod nickom Darko.Mislim da bi se trebali regati tamo pa da guramo jedne druge po popularnosti :)
 
Član
Nije ni meni bilo al sam se ''navadio'' poslije pravo...Cim krenes sa registracijom nalozi te nekako,mada kad skontas i nema neku funkciju,mozda se upoznas s nekim i to je to
 
Putovanja.ba
Administrator
Ma isti fazon kao i hi5, glupost, neznam fakat koji je cilj? Navodno da upoznas nekoga, otvorio neki dan i listu i slike gledam pola raje znam. Druzim se ja dovoljno i bez toga :D
 
Član
nick na derneku Sasa.posjetio sam dernek naso neku p**ku iz zenice zguzio je i vise mi nije interesantno
 
Putovanja.ba
Administrator
Polo je napisao(la):
nick na derneku Sasa.posjetio sam dernek naso neku p**ku iz zenice zguzio je i vise mi nije interesantno

Pa sad ides dalje, na druga mjesta :lol: nadji kakvu za nedjelje u 15 ili 16 dogovori iz Sarajeva
 
Član
Fele je napisao(la):
Polo je napisao(la):
nick na derneku Sasa.posjetio sam dernek naso neku p**ku iz zenice zguzio je i vise mi nije interesantno

Pa sad ides dalje, na druga mjesta :lol: nadji kakvu za nedjelje u 15 ili 16 dogovori iz Sarajeva
haj probat cu nac al nece one da se vozaju samo konkretno kaze
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top