DeLorean uzivo

DeLorean uzivo

moram da se pohvalim...velika mi je cast bila vidjet a tek sjest u Delorean...sminka, nevjerovatan osjecaj sad..kako li je bilo 70tih...i da vidim vec jednom taj bruseni aluminij o kom se prica...znaci nelakiran je cijeli...









covjek ga je skoro kupio, dugo trazio...nije htio reci kolko para, al kaze mogo sam dva manja nova auta kupit, ili jedno vece...a svidio mi se odgovor na pitanj ocul ja to auto vidjat tu u tom cijelu beca ikad vise...on je reko: Nisam ja od onih koji kupe raritet da im stoji u garazi, kad god je lijepo vrijeme ocu da ga izvezem na cestu.
 
Legend
auuuu , premocan je , nisi vise slikao ili ?? volio bi i ovo bar jednom u zivotu vidjeti , ali na ovom kontinentu tako kao ti TESKO
 
Član
Realno ali i tvoja korsa je pojava u Beču.....ja sa kađom nikad se ne bih usudio van Be Ha;);)
 
Član
mene ovo auto odmah podsjeti na triologiju back to the future... :D

sciroccov rodjak.. :D


PS: evo jedan na prodaju... cijena, sitnica.. http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=151486136&lang=en&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=1400&makeModelVariant1.modelId=1&makeModelVariant1.modelDescription=delorean&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&negativeFeatures=EXPORT&pageNumber=1
 
Član
Koji si ti sretnik :icon_eek: da mi ga je bar vidjeti a ne imati :icon_cry:

P.S. Morao bi ga dati pukiju da ga ispolira :D
 
Skontaj na tablici sta pise, car :cool:

obozavam BTTF trilogiju bas bas, ovo bi mi prava zelja bila sjest bar, ako ne provozat, mada na stranu slava zbog spomenutog filma, citao sam da se auto pokazalo grozno, kvarljivo.
 
Top