Dekodiranje VW navigacije

Dekodiranje VW navigacije

Član
Tko mi moze dekodirati ovo ,ubacio sam si ali nikako da upogonim :D
imgp9337.jpg

imgp9339.jpg

probo u dva VW servisa ali netko je zamjenio tvornicki kod pa original kod ne stima

znaci treba mi netko da iscita eprom il sta vec pa da sloizi kod trenutni(klasika sto se radi,zato i je dekodiranje)

NETKO na putu orasje-tuzla u tome krugu

po mogucnsoti, broj, ili adresa i samo provjereno
Budem li isao dzabe, glavu cu zavrnit nekom :D

Hvala:cool:
 
Član
neki dobar elektronicar

vrtili su se i po netu oni dekoderi za kasetofone i ostale VW playere
pa treba provjeriti da ne moze i za MFD

vidi malo jos po forumima informisi se ( strani forumi , joj ja mislim da bas ima forum posvecen VW navi uredjaijama al ne mogu se sjetiti web adrese )
 
Član
Rijeseno u tuzli, 20 eur kodiranje

ne pmazu ti ddekoderi, ovo se mora rasklopit, zalemit tri zice na eprom i promjenit kod
kao veliku prednost mfd bih dao zvuk
za jedan serijski uredaj, zvuk je fantastican8prije mfd je stajao radio cd od 500 eur) i nimalo ne zaostaje
bass udara kao subwofer, jedino zvucnici kaskaju, trazim bose od audi s4 pa cu to ubacit
evo i slika jedna
imgp9342.jpg
 
Član
technoGeek je napisao(la):
Haha, 20€ je dzaba. Napisi kod koga si radio, da znaju i ostali ako ih zadesi ista stvar :D
ok je cijena

jedan mi je trazio 70 eur a drugi 90 eura

e sad, neznam ni ime ni adresu,uglavno ako kom bude trebalo pa nek javi na pm pa cu mu nabavit broj
 
Član
evo da pitam ovdje da ne otvaram novu temu..da li ima u SA da neko dekodira ovakvu navigaciju ?? a da nije org servis??
 
Član
golf2 je napisao(la):
evo da pitam ovdje da ne otvaram novu temu..da li ima u SA da neko dekodira ovakvu navigaciju ?? a da nije org servis??

033/210-236 Fiko ... ako on ne moze, ne znam ko bi drugi mogao :)
 
Top