"Dekodiranje" mobitela?? Pomoc!

"Dekodiranje" mobitela?? Pomoc!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ti svakako gubis garanciju ako se mob dekodira van ovlastenog servisa tako da ne napadaj djaba ostale a u ovlastenom servisu ti je cijena minimalno 50 km. Prvo se raspitaj koje je ovlasteni pa pravac tamo ako je telefon uopste kodiran i onda pitaj koliko je dekodiranje kad ti je vec toliko stalo do garancije. Procitaj stavke kad garancija ne vrijedi i vidjet ces da ti od te garancije nist ni nemas svakako. :icon_rolleyes:
 
Administrator
Garanciju svakako gubis ako dekodiras aparat, osim u slucaju kad operater (hteronet) da pismenu saglasnost ovlastenom servisu
 
Član
nisam upucen, ali sam pretpostavio da ce izgubiti garanciju pa sam gore i napisao. zasto bi ljudi uopste i kodirali mobitel, ako bi ti normalno dozvolili da ga negdje dekodiras a ostavili ti garanciju. nema smisla ni logike :D
 
Sad sam zvao Eronet-ovo sjediste i raspitao se. Prima samo njihove kartice, a oni ne rade dekodiranje! Znaci, gubim garanciju!:icon_sad: Ako postoji neka caka, da se uradi dekodiranje, a da kasnije mogu vratiti na pocetne postavke, to bi mi bilo super?!? Ako, nista...pomozite da ga sam dekodiram, da ne dajem 20-30 KM za nesto, sto se uradi za 2 min! Hvala!
 
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Sad sam zvao Eronet-ovo sjediste i raspitao se. Prima samo njihove kartice, a oni ne rade dekodiranje! Znaci, gubim garanciju!:icon_sad: Ako postoji neka caka, da se uradi dekodiranje, a da kasnije mogu vratiti na pocetne postavke, to bi mi bilo super?!? Ako, nista...pomozite da ga sam dekodiram, da ne dajem 20-30 KM za nesto, sto se uradi za 2 min! Hvala!

pa drug neko se skolovo za to da za 2min zaradi 20-30KM, a ne bi reko da ce taj telefon dekodirat za 2-3min
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top