Dectane dayline iskustva ??

Dectane dayline iskustva ??

Član
ma mene xenoni ne interesuju ni najmanje a posebno ti kineski
Farovi me interesuju samo zbog DRL dioda interesuju ... dajte ljudi ta svoja auta sa tim bi tri quattro xenonima nekome nek vam dodje iz suprotnog pravca pa se skontajte.
 
Član
cekaj govoris da hoces dayline dectane farove sa socivima da ugradis xenone a da neces pijacarske xenoen? dectane je a la arizona tuning ( al pijaca arizona ) al bolja radnja :)
najbolja opcija da probas naci originalne xenon farove ;)
 
Član
necu xenone uopste gdje sam to rekao imenjak :)
mene dectane interesuju najvise zbog DRL led dioda :)
Zar ima na arizoni ovih farova ? :p
 
Član
bilo je za dvice i za trice :D
pogledaj u hrvatskoj il u srbiji gdje se moze kupiti pa lako ti je otici sa autom do tamo :)
osijek beograd ili kupi preko ebay pa cekaj hoce li doci u kutiji fino zapakovani ili u kesici ih donese postar :D:D a i carina jbg...
probaj naci originalne xeOne,sex su na leonu
 
Član
ja ih kupio tek kad su izasli za peticu, vidljivost karina, jacina dioda karina, kvalitet karina, prodao ih nakon 1 dana.. inace, na njima pise Xin Xan, tako da je to kina, nema veze sa njemackom
 

IGY

Član
kod mene su bili AE i kupio ih prije cca 6 godina kad su bili zara skupi, no zato sto za ibizu moje linije nije postojao origigi xenon far, a i na ovim e pisalo not for hid ali ja sam stavio i kroz koju godinu skinuo jer sam sprzio sjenila
 
Član
leon1p je napisao(la):
ma mene xenoni ne interesuju ni najmanje a posebno ti kineski
Farovi me interesuju samo zbog DRL dioda interesuju ... dajte ljudi ta svoja auta sa tim bi tri quattro xenonima nekome nek vam dodje iz suprotnog pravca pa se skontajte.

Ne interesuju te kineski xenoni a hoces kineske farove, bingo :D
Ima i kisneskih xenona kvalitetnih, po meni veci seljakluk bude kad sijau diode bijelo a kratko svjetlo bas zuto, ta mi je konbinacija nidje veze :icon_rolleyes:
radije bih onda i ostao na fabrickim farovima
 
Član
Ne bih htio ulaziti u prepirku pa ću reći samo svoje iskustvo. Kupio preko interneta dectane LED zadnja svijetla, platio dostavu i carinu i opet me ispalo jeftinije. Došli lijepo upakovani sa certifikatima i papirima original dectane 100% i na njima lijepo piše dectane, rade bez greške, ne ulazi voda, ne magle...
Kupio u renomiranom dućanu u HR dectane prednja angel eyes, došla svijetla a na njima piše Sonar. Katasrtofa magle, (ne)svijetle nikako , bolje ne kupovati...
Što se tiče xenona stavio xenon kit kupljen u BiH prije 7god najjeftiniji moguči (bio je presmješno jeftin) i do sada rade bez ikakvog problema...
 
Top