Debilizam policije

Debilizam policije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

SL7

Član
Zaustavio drot mog druga i pita ga jesil sta pio ovaj mu odgovara ne a drot na to PA ZA STA ZIVIS:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::smajli10::smajli10::smajli10::smajli10:
 
Član
stavio lik kondom u prometnu, zaustavlja ga caja i traži prometnu kad tamo kondom haha kaže šta će ti ovo bolan ovdje, kaže lik znam daš me jebavat pa nek barem bude sigurno :lol:
 
Član
George je napisao(la):
stavio lik kondom u prometnu, zaustavlja ga caja i traži prometnu kad tamo kondom haha kaže šta će ti ovo bolan ovdje, kaže lik znam daš me jebavat pa nek barem bude sigurno :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
George je napisao(la):
stavio lik kondom u prometnu, zaustavlja ga caja i traži prometnu kad tamo kondom haha kaže šta će ti ovo bolan ovdje, kaže lik znam daš me jebavat pa nek barem bude sigurno :lol:
:lol:
 
N

nenad

Ja ti ni rijeci ne vjerujem, za takav slucaj do sada nisam cuo, ovo mi izgleda kao da je tema bezveze otvorena da se popljuje policija i da se baca suplja...
 
Član
nenad je napisao(la):
Ja ti ni rijeci ne vjerujem, za takav slucaj do sada nisam cuo, ovo mi izgleda kao da je tema bezveze otvorena da se popljuje policija i da se baca suplja...

taj lik je bio moj ćaća :lol: i on je u policiji pa se šupa s njima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top