Debilizam koji unistava Golfa

Debilizam koji unistava Golfa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
almir _ nije uopšte bitno jeli golf dvica ili peugeot 607 ....ti ako odobravaš ovakvo ponašanje i iživljavanje nad autima onda s tobom nešto nije u redu ... a za ove miševe , imam samo reći nek dođu kod mene malo u ring pa da vidim onda...
 
Član
Momci gledali emisiju o pripremi auta za 402m, pa nisu dobro shvatili onaj dio u kome se govori o smanjivanju mase automobila.... :lol:

P.S.
Imaju oni nekih gadnih poremecaja u sebi, destruktivno ponasanje, bez opravdanog razloga je gadna bolest...
 
Bokili je napisao(la):
almir _ nije uopšte bitno jeli golf dvica ili peugeot 607 ....ti ako odobravaš ovakvo ponašanje i iživljavanje nad autima onda s tobom nešto nije u redu ... a za ove miševe , imam samo reći nek dođu kod mene malo u ring pa da vidim onda...

Kako mozes zabraniti? U ostalom, zasto se uopste mijesati? Meni je svejedno sta ce on uraditi sa "svojim autom", da je uzeo moje onda bih govorio debil, zavrsio bi pod zemljom! A, buduci da je uzeo svoje auto i sj*'o ga, mene uopste ne zamara ta cinjenica sta je sa autom bilo! A i ispada k'o da je covjeka uzeo pa razdijelio na komade, a ne obicni komad lima!!!!
 
Malo na cudan nacin razvaljuju auto , al inace mi je bila zelja otici negdje na otpad tako uzet neku skalameriju i da dobijem jedan golem cekic da ga malo oblikujem al j* ga kod nas nema bas tako jeftini skalamerija :cool: , a palite se na likove ko da nikad niste gledali discovery i Brainiac ili Mythbusters oni to rade svakodnevno , dobro jesu ovi malo retardirani jer su ko Stanlio & Ollio lome se dok razvaljuju al kao sto vecina momaka ovde govori njihove pare njihova stvar sta znas mozda su ga i ukrali komsiji :lol::lol:
 
Član
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/G61JxLRoExg&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/G61JxLRoExg&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

evo im mamicu im njihovu :cool:
 
Član
Ovoj dvojici bi odmah ručak platio :lol: i jest se ovih dvica nakotilo kad bolje razmislim nema mi trenutno mržeg auta za vidjeti! Svi nešto napucavaju, nabrijavaju, a kad sve sabereš ima ih par milijardi i ti NIŠTA ne možeš napraviti da to NE BUDE Golf dvica niti promijeniti činjenicu da NAJNOVIJI ima 18 godina! Više se obradujem kad vidim napucanog Fiata Multipla nego ovoga prokletog golfa 2! A silna auta u p.m. :icon_mad:
 
Član
:icon_question: ljubomora je čudna stvar....:D jarane moj , da li ti shvataš da je golf kod nas univerzalno auto , i da većina ljudi koji ga imaju , nemaju para ilti finansija za bolje .. ti ako imaš za bmw-a sedmicu , pukni tetovažu na ramenu , stavi lanac oko vrata, i ruku kroz prozor , pa u centar ..dok ćemo mi smtrnici tebe posmatrati i diviti se ...:icon_question: i opet kad bi se povuko sa nabrijanim golfom dobio bi po ušima....
 
Član
kako su samo jadni ovi decki sta ce...jest da je ovo primjer unistavanja golfa ali je isto i primjer koliko ljudi mogu biti jadni...neko ce reci da sam mozda lud ali moje misljenje je da svaki auto ima dusu ne samo golf ...nego inace... a ovi debili nisu nizasta oni su primjer koliko bog moze biti okrutan pa stvoriti takve ljude...pooozzz!!!

GocaS6 je napisao(la):
Ovoj dvojici bi odmah ručak platio :lol: i jest se ovih dvica nakotilo kad bolje razmislim nema mi trenutno mržeg auta za vidjeti! Svi nešto napucavaju, nabrijavaju, a kad sve sabereš ima ih par milijardi i ti NIŠTA ne možeš napraviti da to NE BUDE Golf dvica niti promijeniti činjenicu da NAJNOVIJI ima 18 godina! Više se obradujem kad vidim napucanog Fiata Multipla nego ovoga prokletog golfa 2! A silna auta u p.m. :icon_mad:
nemoj im rucak placati nego i ti uzmi dvicu jednu pa snimaj dok je unistavas i sam sebi plati rucak onda....!!!....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top