đe ste raja :)

đe ste raja :)

zovem se Mario,iduci mjesec punim 26 god.
iz sarajeva sam,al 20 godina živim u dalmaciji,u kaštel sucurcu.
prije 2 mj sam kupio svoje prvo auto,Golf 2 GTD iz 91e,koji namjeravam složit,napravit styling,možda malo pročačkat s motorom,bez nekog velikog dizanja snage,jer bi mi on bio project/daily auto.
ovo je moja,kak je zovem,Raketa,dobila ime po prvoj parnoj lokomotivi,dijele dosta toga zajedničkog hahah
14650048_917017035098088_7562978098160047516_n.jpg
14786932_917000985099693_518643067_o.jpg
 
hvala kolega :) nisam baš dalmatinac,kad malo skontaš da su kaštela u dalmaciji ono što je china town u new yorku,samo što u ovom slučaju nismo kinezi neg bosanci :D:D:D više nas bosanaca po kaštelima nego kaštelana :D:D:D
 
Član
A lipi naš, dobro nam doša :D Ae otvori garazu pa nam predstavi ovu dvicu i ubaci jos poneku sliku.. Sta si se stisnia, jeba te :D
 
A lipi naš, dobro nam doša :D Ae otvori garazu pa nam predstavi ovu dvicu i ubaci jos poneku sliku.. Sta si se stisnia, jeba te :D

e alo frajeru,znaš ti kom se ti obracaš ba halooo više ja cevapa na barščaršiji kod želje i u cevapđinici mrkva pojeo neg što taj tvoj touareg potroši za mjesec dana ti sad men ko ribaru se obracaš :D šalim se,hvala Zuro :D:turbo:
prvo,eee šta bi dao da imam u dalmaciji garažu...neg,jel znaš nekog ko bi prevko tu moju garažu u ilijašu dole do splita?da dođem pa da je rastavim pa da mi ju čovjek prevuče da imam gdje radit :D dvica je zasada posve stock,planiram u decembru-januaru počet malo novog radit na njem,pa cu imat šta pokazat :cool: uostalom,ovih dana nemam ni vremena za internet i ostalo,radim kak magare,treba zaradit koju paru da bi ga se moglo malo modifikovat :cool:



Znači naš si :D DD

vidim da si i ti s barščaršije ilidže skenderije il od nekuud,pa cu na ovo pitanje odgovorit sa;jesam tebra,evo mene iz opcine cetar i gradica ilijaša :D:cool::car6:



kolko vas raje iz sarajva ima ovde,imal da se zauzme kafana?planiram doc krajem decembra-početkom januara u rajvosa,pa reko hajmo na kafu,kahvu,kavu kako tko i na pivu i cevape vala :cool:
 
Top