dB rezultati Gradiška 17.04.2011.

dB rezultati Gradiška 17.04.2011.

Član
Nemaš šta branit kad su 2 1. Mjesta iz teama iz bih...
Inace na natjecanju sve super, jedino premalo ljudi.
 
Član
sami rezovi nisu losi...to sto niko u BiH trenutno ne radi 150+ je druga prica...bude bolje valjda...trenutno i nema neke konkurencije...
 
Član
sta opet ja trebam da branim boje BiH u ovom sportu

i niko nije 150 prebacio..

tctctc


ma brate svi pricate...dvije zadnje godine samo se prica...uvijek ostane na pricama.... :D
 
Početnik
eddo je napisao(la):
IGY je napisao(la):
ne znam sta cekas vala ;)

vala bas, ja stvarno ne vidim nista prece u tvom zivotu trenutno od tog :D ...

jok, ja sam se oprostio od tog sporta dosta sam se vozo u pandi i sa opremom koja kosta 4000KM napravio 151.4dB i to 2 puta verifikovan

U pitanju je bio 1x GZPA 1.6000 i 2x SWR1242 ( 1042 u SA ) Alpine , akku je bio NSB90 a kablovi su bili 2x50mm2 za + i 1x 25mm za - :), hu je bio 9855, BEZ DAMPIRANJA AUTA...

da ne pricamo o Beginner A rezu u Golf 1 sa 1x Alpine MRD-M1005 i SWR-1222, 147,6 na Exide 77Ah akumulatoru..

nikad niti jedan sub, amp , bilo sta nije crklo ...

i jos uvije drzim rekorde u SA i SB na podruciju BiH :p

sad kuliram sa 1x 1,5 KW RMS-a i 4x60W RMS everyday setup-om iz Alpine opreme

;);););)
 
Član
muha je napisao(la):
eddo je napisao(la):
IGY je napisao(la):
ne znam sta cekas vala ;)

vala bas, ja stvarno ne vidim nista prece u tvom zivotu trenutno od tog :D ...

jok, ja sam se oprostio od tog sporta dosta sam se vozo u pandi i sa opremom koja kosta 4000KM napravio 151.4dB i to 2 puta verifikovan

U pitanju je bio 1x GZPA 1.6000 i 2x SWR1242 ( 1042 u SA ) Alpine , akku je bio NSB90 a kablovi su bili 2x50mm2 za + i 1x 25mm za - :), hu je bio 9855, BEZ DAMPIRANJA AUTA...

nikad niti jedan sub, amp , bilo sta nije crklo ...

i jos uvije drzim rekorde u SA i SB na podruciju BiH

;);););)

znam ja to sve i imam samo rijeci hvale na to :cool: ...
 
Član
Neka kaze Mahir s cime je postigo 147 i kusur dB sad u Gradisci to je meni impresivno :cool:;);)

Sadasnjost je ipak zanimljivija od prošlosti :D
 
Član
mahirov setup je pioneer 307D2 sub,RF T1500-1bd amp,HU je 9887,aku exide maxxima,kablovi 2 x 50 mm2...
kad se uzme u obzir da je amp radio na deklarisanom otporu dobar rez,sa drugim wooferom ide to jos gore...
@muha: nelosi rezovi...samo jbg sto bi ja dzabe silio opremu i davao veliku lovu za setup kad nema konkurencije...sad se slaze setup za street B...mozda bude jos nekih setupa ali sad za sad je to to...jer situacija je takva kakva je...
 
Početnik
silis opremu da postignes score i kaze evo zadaca, zato ta oprema ai sluzi i odmah se pozdravis sa cinjenicom da sve moze da ode u bijeli dim.


RF 1500 ima debelo preko 1,5KW RMS-a..

u kojem je autu to bilo


i respect za rezultat svakako..

ja sam, napravio 147,6 u BA dakle na 50HZ u Golf1 koji nije bio dampiran
 
Član
to je takav sport, uvijek moze nesto krepat, posebno na vecim snagama,
za mahirov rez stvarno skidam kapu, samo mi je zao sto nije probo tarantulu na 0.5,
na 1 ohm je stvarno dobar rez,
muha, za taj rez stvarno svaka cast, jos u to vrijeme.
 
Član
rez u BA je napravljen u mahirovom pugu...bez obzira na amp 147+ je za jednog paju 307 maximum...nema dalje...kako joke rece da je isao sa tarantulom bila bi druga prica...mozda neki drugi put...
vidjecemo i kakav ce rez biti sa stegom...700w ali opet ne bi trebao biti los rez...
 
Član
Prvo treba oziviti i napraviti ponovo te boje u BH za ovaj sport , i da imam opremu za 150 db nebi je tjerao kakvi su nasi susreti sa par takmicara i tu nam pomazu susjedi da bude interesantnije


Cestitke svima , pogotovo Mahiru i Team Gemist-u
 
Član
muha je napisao(la):
eddo je napisao(la):
IGY je napisao(la):
ne znam sta cekas vala ;)

vala bas, ja stvarno ne vidim nista prece u tvom zivotu trenutno od tog :D ...

jok, ja sam se oprostio od tog sporta dosta sam se vozo u pandi i sa opremom koja kosta 4000KM napravio 151.4dB i to 2 puta verifikovan

U pitanju je bio 1x GZPA 1.6000 i 2x SWR1242 ( 1042 u SA ) Alpine , akku je bio NSB90 a kablovi su bili 2x50mm2 za + i 1x 25mm za - :), hu je bio 9855, BEZ DAMPIRANJA AUTA...

da ne pricamo o Beginner A rezu u Golf 1 sa 1x Alpine MRD-M1005 i SWR-1222, 147,6 na Exide 77Ah akumulatoru..

nikad niti jedan sub, amp , bilo sta nije crklo ...

i jos uvije drzim rekorde u SA i SB na podruciju BiH :p

sad kuliram sa 1x 1,5 KW RMS-a i 4x60W RMS everyday setup-om iz Alpine opreme

;);););)

Mislim da je SB pao pretprosle godine u Zivinicama i da je novi SB 154,1dB ali nebitno, da fali nove krvi i vecih rezova fali jbg... uskoro dobijemo jos jedan novi rekord u BiH al o tom po tom...
 
Top