Daljinsko zakljucavanje - Audi a4

Daljinsko zakljucavanje - Audi a4

Član
Pozz

Prije 2. dana akumulator mi se ispraznio (crkao) na Audiu a4 b6. Ujutro trebao na posao , da otvorim auto na daljisnko otkljucavanje ne ide, nema snage , malo zmigavci mignu ali nista. Ae otkljucam auto na kljuc dam kontakt vidim lampice jedva gore a board se ne pali , odma sam pomislio da je akumulator. Zatvorim auto i odem na posao , posle radnog vremena dosao kuci , ae da pokusam da stavim drugi akumulator (imao od centralnog grijanja ups-a ) , cim sam ga stavio i spojio auto radi. Sve isprobam prekidace , sve uredno , da zakljucam auto na daljinski nece . Sutradan ustanem i odem do autoelektričara , kazem mu u cemu je problem , kaze treba kljuc kodirati . I krenu on da kodira kljuc, uzeo laptom spojio i pokusaje , medjutim nista. Prvo kaze ne valja mi ključ , da bi posle rekao da mi ne valja modul na koji je je prikljucio, mogu ti popraviti , cijena od 100 KM do 150 KM.

Bila mi je ukljucena lampica
96567087706711555771.jpg
, al kada sam pokrnuo auto , ugasila se.

Da li je neko imao isti problem i kako je riješio?
Da li postoji mogućnost da mi je taj "modul" u kvaru , jer popravak i nije bas jeftin?
confused.gif

I koji akumulator izabrati za Audi 96 kW , mislim kolko Ah i koji proizvodjac?

LP
 
Član
Kupi akumulator, stavi , ponisti greske, jer ih je sad prijavio dosta zbog tih padova napona. Kakvo crno kodiranje
 
Top