Daljinsko otkljucavanje

Daljinsko otkljucavanje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E ovako fabricki fiat bravo ima centralnu bravu e meni sad treba da mi kazete sta mi je sve potrebno da sam napravim daljinsko otkljucavanje i zakljucavanje.A da mi to ne ispadne previse skupo ilu bar da me uputite kod nekoga ko to radi jeftino.

Ako neko ima neku semu neki slike bilo kakvo objasnjenje sta mi sve treba i kako se ugradjuje neka odg.........
 
Član
da to je to,ako auto vec ima centralnu to je najmanji problem.
a gdje se nalazis pa da ti kazemo gdje ces ugradit za male pare
 
Član
al nemoj bogati spajat alarm...taj za 30 eura je onaj sto kad prnes kraj njega svira...dzaba ce te dizat svakog trenutka...
 
Član
Deyo je napisao(la):
4 motorića sa daljinskim i modulom za centralnu bravu,znači komplet centralna brava sa daljinskim lock/unlock je kod nas otprilike 98KM...E sad za ugradnju obično uzimaju 10KM po vratima,znači 4x10KM,uglavnom ne bi trebalo više ;)
E sad po meni je bolje ovako...Kupiš alarm za 60KM (ne fali mu ništa :icon_biggrin:) i kupiš komplet 4 motorića za 40KM (bez daljinskog zato što imaš daljinski od alarma sa opcijom lock/unlock) i platiš ugradnju za sve 50KM (toliko sam ja platio) i u najboljem slučaju možeš za te pare (150KM) dobiti i alarm i centralnu sa daljinskim :icon_biggrin:


dobro si ti to iskombinovo :D
 
Član
@kokuz, dobro ti je deyo rekao, kupis set za centralno, kupis alarm(isplativije od samo daljinskog, bar dobijes i sirenu itd ;) ) i voila.
 
ima kod mene u shopu znaci samo daljinsko i skopcas a svoju postojecu centralnu bravu..cjena je 25 €.......ali malo si daleko.....hehehe
 
Član
Deyo je napisao(la):
Veko Skoda je napisao(la):
ima kod mene u shopu znaci samo daljinsko i skopcas a svoju postojecu centralnu bravu..cjena je 25 €.......ali malo si daleko.....hehehe

:lol:

@Z750 Nazovi ovaj broj 064/334-1649 i pitaj za ovo daljinsko otvaranje od 30e. Pozdrav

Deyo jel to samo daljinsko otkljucavanje?Alarm mi ne treba imam zeder,lavnju kandzu i zakljucavanje menjaca :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top