daljinsko otkljucavanje audi a4 b5

daljinsko otkljucavanje audi a4 b5

prijatelj kupio modul sa 2 daljinca jer ima samo obican kljuc pa smo odlucili pokusati sami spojiti
auto ima centralnu bravu i radi sve super...takodjer se na duze drzanje kljuca otvaraju prozori i prilikom otkljucavanja se pale zmigavci tako da ce vjerovatno sve to raditi i na daljinski ako se dobro spoji
e sad trazeci na yt nasao sam da ide preko vakum pumpe koja se nalazi u gepeku i pronasli smo je
u nju ide 3 dzeka
jedan dzek kad izvadim ne radi centralna brava na kljuc tako da je to vjerovatno dzek od te pumpe koji je napaja
drugi dzek sa 14 zica je vjerovatno taj dzek na koji trebam spojiti modul jer njega kad iskljucim iz vakum pumpe radi sve isto kao i prije
e sad mene interesuje jel to auto nema uopste modula fabrickog? za sta sluzi taj dzek tj. zasto je ukljucen u pumpu ako nema funkcije
i ako po shemi spojim zice u taj dzek jel trebam presjeci ga pa ga spojenog sa modula ukljuciti u vakum pumpu ili?
i jos bolje ako neko ima volje objasniti i nacin spajanja kod tog auta...
 
jel moguce da niko ne zeli objasniti...ima na google puno tema koje sam citao cijeli dan al opet nisam uspio napraviti :/
 
Top