Dali ko zna gdje naci BM54 za BMW-a

Dali ko zna gdje naci BM54 za BMW-a

Član
Pozdrav raja

Precesljao sam gotov citavu Bosnu trazeci BM54 elektroniku za BMW-a E46, E39. Dali itko od vas zna gdje bi mogao to da trazim sem online opcije. :icon_question:
 
Član
TDi Power je napisao(la):
Vjerovatno si i bio kod Danke u Vitezu,Hercegovina dole ako samo kamen i BMW-i :icon_smile:

Tip ima BMW-ova vise nek ja carapa... ali nema ove elektronike. Ova elektronika ima samo u auto keje posjeduje 16:9 navi bordmoitor. Dali imas ili netko od vas broj Danke mozda je i nabavio u skorije vrijeme kakvog otpada :icon_smile:
 
Član
bio BM24 i on je izgorio BM54 podrzava MP3 ima vise izlaza za pojacalo i ona teta kad progovori smanji se postepeno muzika pa onda ona progovori. Stim da sam kablo kupio (koje je takode izgorilo) koje iama "new generation pins" tj. za BM54 namijenjen tako da sad trazim taj radiomodul BM54. :icon_smile:
 
Član
Don Sonny je napisao(la):
Prozovi ovog momka doktor za elektroniku i BMW a 061 300 894 zove se Sejo..

Dali mislis da on ima ovaj dio ili samo da je dobar majstor koji dobro opravlja elektronike. Pozto je se moja zapalila i nema samo pepeo iz nje. A ostale je sve sredeno samo treba ustekat radio modul. :icon_question:
 
jel sa 2 chincha nazad ili sa 4 ti treba? da ti ja pogledam malo van drzave...sve se moze nabavit naravno...al kolko ja znam cijene su od 800KM pa nadalje...al daj reci konkretno sta ti treba pa vidim ti i cijenu...dalje dogovaramo...
 
Top