Dal valja?

Dal valja?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Našo sam jedan veoma zanimljiv DVD player. "No name" je proizvođač... znači nije neka marka pa me zanima ako neko ima iskustva sa kineskim audio playerima...


Inače opis koj sam našao je ovakav:
1. In-dash DVD player with built-in amplifier (22 watts RMS/50 peak x 4 channels);
2. Fits 1-Din size;
3. foldout Mechanism panel;
4. 7" LC*D video screen with touchscreen controls;
5. Plays DivX/DVDs, DVD-Rs/RWs, DVD+Rs/+RWs, C*Ds, C*D-Rs/RWs, MP3/WMA discs, JPEG, and MPEG1 and 2 files;
6. Compatible PAL/NTSC/SECAM TV System;
7. Compatible USA/EUROPE radio system;
8. Compatible SD Card /USB;SD/USB auto detect.
9. Manifold preset audio/video effect;
10. AUX audio input from front panel;
11. 1 Way video input ;
12. 1 Way Rear-view camera input;
13. 1 way Audio output;
14. 1 way video output;
15. Brake auto detect;
16. Wireless remote control;
17. 18 FM/6 AM presets;
OPTION:
1. GPS navigation of outside contion;
2. Compatible with Bluetooth adapter for hands-free calls with compatible cell phone

3. Compatibe SECAM_L TV System.


Kao što rekoh u predstavljanju nemam pojma o ovim stvarima i nadam se da ćete mi pomoći da i ja neki vrag naučim :)
 
Član
samo ne valja sto je kinez:D
al ako je dobra cijena,a jos uz to ima i garanciju,ne bi se ja puno mislio
btw,javi se clanu armin_tz sa foruma,oni nude te playere,i poznatije brendove a i no name
mozda od njih bude bolja ponuda;)
 
Član
Još jedno pitanje... Dal valja taj HU ako ću radit neki osrednji sound system u autu... znači sa wooferom, 4 ili 6 zvučnika i pojačalom? I dal uopče ide ovaj HU u accenta '01? :icon_confused:
 
Član
Cofy je napisao(la):
Još jedno pitanje... Dal valja taj HU ako ću radit neki osrednji sound system u autu... znači sa wooferom, 4 ili 6 zvučnika i pojačalom? I dal uopče ide ovaj HU u accenta '01? :icon_confused:

Naravno da ide u accenta zasto nebi isao sve je to standard ako imas fabricki prostor za Hu a sigurno ga ima.
Za solidan sistem moze nije to nikakav problem samo na njega mozes da povezes 4 zvuncika direktno a ne 6 ako si zamislio toliko ,i naravno uzmes neki amp i wofer nataknes.
Ali opet ti kazem vidi sa Damirom imas dole u oglasim negdje njegovu stranicu on ti moze to sve nabaviti dosta jeftinije ;)
toliko pozz
 
Član
z3k4 je napisao(la):
Naravno da ide u accenta zasto nebi isao sve je to standard ako imas fabricki prostor za Hu a sigurno ga ima.
Za solidan sistem moze nije to nikakav problem samo na njega mozes da povezes 4 zvuncika direktno a ne 6 ako si zamislio toliko ,i naravno uzmes neki amp i wofer nataknes.
Ali opet ti kazem vidi sa Damirom imas dole u oglasim negdje njegovu stranicu on ti moze to sve nabaviti dosta jeftinije ;)
toliko pozz

ma poslo sam već Damiru poruku... To sam teorijski pito za općenito dvd player.. Još jednom hvala ;)
 
Član
ti no name playeri su mislim oko 250 pa na vise eura,al imaju sve gps ovo ono ma ludnica,samo jest kinez jbga,i ako se sjebe baci ga :)
 
Član
Fele je napisao(la):
Cofy je napisao(la):
Oko 2000 kuna sa dostavom i carinom...

odakle stize i koliko je sigurno? :icon_biggrin:

Stiže iz Kine i sigurno je 100% jer sam naručivao već neke druge stvari iz te firme. Uglavnom to je wholesale prodaja, al se može kupiti komad kao primjer. ;) Plaćanje je prek paypala.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top