Dacia Pick Up Swimming pool Edition

Dacia Pick Up Swimming pool Edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Mozda se ne sjecate, al bila je sad na SR-u u Zivinicama...Dacia Pick Up Swimming pool Edition, specijalno izdanje koje nazad ima bazen xD...naravno kao dodatna oprema dolazi i djevojka koju vidite na slici...
Za sve narudzbe ovog modela, obratite mi se na PM :D



 
Član
hehe...nisam nekih puno prerada radio, htio sam eto da kao zadrzi neku robusnost (citaj: crne karambolke, maska, bocne lajsne) a da izgleda donekle sminkerski...:) bazen mi bezze pao na pamet, nije bio od starta u planu...i onda da bi se bazen isticao, mora ici neka đevojka...:)
tako da, ispade ono sto ispade...drago mi je da vam se svidja :)
 
Član
jedina zamjerka je ovaj zadnji kraj,podignut,vidi kolika ti je zenetina nazad,treba da ga zakucas:lol::lol::lol:
nije lose,samo ti nekako ne ide na ovu pozadinu,previse izvjestaceno;)
 
Član
edoze je napisao(la):
jedina zamjerka je ovaj zadnji kraj,podignut,vidi kolika ti je zenetina nazad,treba da ga zakucas:lol::lol::lol:
nije lose,samo ti nekako ne ide na ovu pozadinu,previse izvjestaceno;)

ma znam...nisam ja htio uopste neku pozadinu stavljat...i onda haj reko da bude na nekom show-u, pa reko nek bude kod nas :)
mozda nadjem kaku pogodniju, pa je stavim...a i vise je iz zajebancije radjeno :)
 
zasluzio si peticu na ideju. mada jeste velka cura. ako se nagne na stranu prevalit ce daciju..
:lol:
cudi me nije dacia osvojila pehar za originalnost
:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top