Dacia Logan Rendering i Spy fotke

Dacia Logan Rendering i Spy fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Ko bi reko cuda da se dese, pa ja da kazem Dacia nije losa :icon_twisted:

9080207.002.Mini4L.jpg


9080207.002.Mini3L.jpg


9080207.002.Mini2L.jpg


9080207.002.Mini1L.jpg
 
ako bude ovakva bit ce predobra!ne mogu vam opisati kakvu srecu mi unose vozila kao sto je Logan. auto u pravom smislu rijeci! bez ikakvih sranja i njihovih prepakovanja! samo tockovi volan i osnovno sto treba. a sa ovim izgledom... uffff
 
Legend
Ma bjezi ba, pa kupi sebi stojadina il jos bolje onog yuga.

A vozila kao Logan, pa ja bi uveo zakon protiv toga, ne znam sta mi je gore G2 il Dacia.
 
Član
Dacia je sad efikasno auto, ne kvari se, samo sto je Logan bio ruzan ko qrac, ali ovo je vec mnogo bolje...usto svidja mi se sto ne placas jso 10-15 somova na racun brenda, nek samo bude jeftin i uspijet ce eventualno i sa ovim modelom...samo me zanima kakav ej interijer, u Logana je pravo siromasan i dosadno monoton...
 
ma jos je to PS, ali stvarno nebi imao nista protiv i ovog trenutnog logana. ismijavajte ga koliko god hocete ali auto je top!
 
Početnik
ovom loganu trenutnom ... treba milja dvije da bude top auto ... samo spustanje felgice eventualno stakla tamna ... i autic za omladine extra
 
Član
ja nebi da komentarisem dok je ne vidim na ulici. ovako lijepo izgleda, al slika zna da vara, zato bi radije da sutim i sacekam da je uzivo vidim...
 
Legend
Tipo16V je napisao(la):
ovom loganu trenutnom ... treba milja dvije da bude top auto ... samo spustanje felgice eventualno stakla tamna ... i autic za omladine extra

Tad bi i tristac bio TOP :D
 
Član
Tipo16V je napisao(la):
ovom loganu trenutnom ... treba milja dvije da bude top auto ... samo spustanje felgice eventualno stakla tamna ... i autic za omladine extra

...ukinuti zadnji brisac, po ovoj slici izbode oci :D
 
Član
polako tek PS...hehe, a nako nije lose, ovo me podsjeca na skodu kad je krenula, imala VW tehniku, a bila ruzna ko qrac (mislim na Feliciu), pa onda krenu Octavia, pa Fabia i kad pogledas auto skoro da je isto ko VW...ipak mora bit neke razlike, al moderno pravo...tako ce bit i s ovim, na kraju ce Dacia i izgledom moci parirati Renaultu...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top