Da se uradi nesto po pitanju DIZANJA yebenih tema....

Da se uradi nesto po pitanju DIZANJA yebenih tema....

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo vidim nenad je skreno paznju... al je neko LOCK odma... a i sa ostalim clanovima sam prico i nevjerovatno je koliko se starih tema diglo u zadnje vrijeme.... po 2-3g starih.... i mnogi ce se sloziti da tome treba stati u kraj... jer npr... ja kad dodjem na forum... i klikenm na View New Posts milion nekih tema 16 Replies i 2xxx Views ljudi dizu boli ih *****... a vecini koja je non stop na forumu to samo pravi forum jako nepregledan... ja mislim da je rijesenje ovoga jednostavno a to je BAN na sat, par sati, dan, par dana..... :cool:
 
Legend
Ja mislim da novim clanovima na PM odmah treba poslati pravila foruma i dobro naglasiti da ne dizu stare teme.ja znam da je to puno posla za moderatore,ali to je jedini nacin,barem po mom misljenju,za rjesavanje ovog problema.
I bilo bi dobro npr.kad bi moglo sad ne znam,nisam strucan u tome,ako se novi clan ne predstavi da ne moze postat ni ujednoj temi.
 
Član
ma sve redom treba :lol:
ma treba uvest banove,nek se odredi vise moderatora,al nek ljudi dobiju ban na neki kratak period,par sati,da se opamete
 
Član
Slazem se...Ja napravio tri greske cini mi se i digao temu iz mrtvih...al to se nece ponoviti..jbg..novi sam ...pozz..;))
 
Legend
mirzaa3 je napisao(la):
Slazem se...Ja napravio tri greske cini mi se i digao temu iz mrtvih...al to se nece ponoviti..jbg..novi sam ...pozz..;))

aaaa ti si taj:lol:

I jos nesto da dodam,ovi pametnjakovici sto se prave ludi kad ima kazes da se trebaju predstavit,a onda ti on spusti sa pricom "vidis li ti kad sam ja reg."ili "ko si ti da mi govoris da se trebam predstavit"itd itd odma im bananu treba dat bez razmisljanja.
ako trazite jos moderatora zainteresovan sam:lol::lol::lol:
 
Član
Jedan od nacina je napisati u obavjestenja i bas udarno da bude,i uraditi printscreen i zaokruziti fino da se vidi gdje datum.Ja htio to uraditi al ne znam gdje mi na laptopu tipka print screen :lol: :lol: :lol:
 
Član
Schumi je napisao(la):
Jedan od nacina je napisati u obavjestenja i bas udarno da bude,i uraditi printscreen i zaokruziti fino da se vidi gdje datum.Ja htio to uraditi al ne znam gdje mi na laptopu tipka print screen :lol: :lol: :lol:

uvazavamo,bitna je namjera:lol::lol:
 
Član
Vide?!....:lol: Sta ste navalili na banane, pa nije u tome rijesenje, a kritikujete vlast i policiju kako ovo, kako ono, a vi odmah na banane....ccc.... Sram da vas bude...:icon_redface: Treba svaki novi clan da dobije svog savjetnika starog clana, da ga vodi u tutorijal o pravilima foruma....:lol::lol::lol::lol:

Ono sto sam ja htio reci, da mi je glupo da otvorim kasno nocu view new posts i vidim jednog lika koji je u novim clanovima u 100 tema upisao poz i dd.... To mi je tako retardirano, a takvih pacijenata ovdje ima poprilicno....

I ono sto je vazno je to da ce neko otvoriti nov acc ako mu se jedan zatvori, pa se bananama ne postize nista, bar bih ja tako uradio da me pocnu gaziti moderatori... Neki ljudi su u prolazu, napisu nesto sto nadju za neku temu koja mozda i nema veze sa automobilizmom, pa mi nije nelogicno da se ne pojave u novim clanovima, jer su oni danas tu i mozda vise nikad, a cim se pojavi jedan takav padobranac, odmah je brdo onih "mars u nove clanove"....:cool::cool::cool:

E da jos izvalim jednu glupost, kad sam se vec natovario... Htio bih pohvaliti likove koji ovaj forum zatrpavaju raznim zanimljivostima i temama koje nemaju veze sa automobilizmom, jer je meni ovaj forum, pored automobila, postao svakidasnja stanica u informisanju o novostima u svijetu iz svih oblasti... Eto male pohvale, a neka se nadju ovdje prozvani....;);)
 
Član
ima foruma, gdje se prijavis i jopet nemozes komplet forum vidjeti jer se moras u rubrici: novi clan predstaviti itd.. to opet se moze svako za sebe ili u jednom threadu.. a za stare theme, mozda ima mogucnost nesto kao arhivu napraviti i threadove nakon mjesed, dva, sest u tu arhivu prebaciti gdje su pod kljucem..
 
Član
RCat je napisao(la):
ima foruma, gdje se prijavis i jopet nemozes komplet forum vidjeti jer se moras u rubrici: novi clan predstaviti itd.. to opet se moze svako za sebe ili u jednom threadu.. a za stare theme, mozda ima mogucnost nesto kao arhivu napraviti i threadove nakon mjesed, dva, sest u tu arhivu prebaciti gdje su pod kljucem..

Teski Potpis !!! ;)
 
Član
najbolje je da ako je tema stara vise od mjesec... LOCK.... a i napisati negdje nekim VELIKIM SLOVIMA NE OTVARAJ STARE TEME, a isto tako sto RCat kaze... a ja znam ko bi to mogo napraviti... ne mozes maknuti bez da ne otvoris thread u novim clanovima... jer stvarno je postalo uzasno nepregledno....
 
Član
jest malo iritantno to sve nema sta...neki dan dodje neki nick crazydeaf i cojk uleti u garazu fino lijepo a haman nije ga dugo bilo...vidio novi raspored protrljo dlanove i udri...ako pretjerujem nek me isprave al cojk je digo jedno 20-30 tema starih godinu pa nadalje...najbolje bi bilo LOCK starije teme...nebitno jel clan cija je tema tu ili ne...kad hoces da osvjezis temu..sibnes PM adminima i gotovo...jos bi bilo najbolje kad bi clan mogao zakljucavati svoje teme/temu...nakon mjesec kad se svi izredaju sa komentima i malo tema padne u zaborav roknes joj LOCK i aferim...
 

IGY

Član
i mene to jako iritira, ja cak kad vidim da je dignuta stara tema pobrisem postove do zadnjeg i zakljucam temu,
nije rijesenje da se banuju ljudi jer tako tjeramo iste
mozda dijeliti negativne bodove na raputaciji i navesti da je to razlog, pa kad mu se zacrveni neki 10-tak minusa shvatice gdje je greska
ili ima nesto sto je edo experimentisao sa upozorenjem, ali ne znam sta bi od toga
da dajemo po par bodova na upozorenje i kad mu se ispuni to automatski se banuje na neko vrijeme
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top