Da se razumijemo!?!

Da se razumijemo!?!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ej društvo...da rasčistimo jednom za sva vremena oko ovog podforuma:

Morate vidjeti razliku izmedju profesionalnih radova i početničkih.

I da još jedno važnije: Spustit auto i stavit mu bad look nije vt-tuning, nego je samo jedan dio tuniranja auta......i zato obratite paznju sta komentarišete, ako neznate fin komentar složit onda radije nemojte ni pisat ovdje.....

Neke Vtunere uvrijedi kad mu neko na rad kaze da je bezveze ili da je "onak" "neloš" itd a taj koji komentariše nema pojma o Virtual tuningu, a da su mu prethodno tuneri potvrdili da je rad odlican ili hajmo reć savršen ;)
;)
 
Član
heheh ne pratim tu temu niti komentarisem radove ali dacu si za pravo da prokomentarisem tvoj komentar.
Prvo ti si bezveze i nisi nesto....''oank'' i ''nelos''....

a zasto...
pa zato jer bi svakom dizajneru,dizejneru svega,tuneru ili nazovi ljude koji nesto stvaraju kako god oces......njima je jako vazno misljenje ''obicnih'' ljudi,ponajvise ljudi koji se s necim srecu prvi put,sve sto se dizajnira radi se tako da privuce i te nove ljude a da zadrzi stare i u tome jeste kvaka....jel mislis da su sajmi automobila onda izmisljeni samo da bi PRO ljudi,vozaci i dizajneri,inzinjeri i drugi dolazili da razmjenjuju rijeci hvale i da se samozadovljno cerekaju i lazno laskaju jedni drugima jer strijepeci da daju ostar komentar takođe izbjegavaj isti i na svoj rad.....


jbg drug....onda vi Vtuneri si otvorite podforum nevidljiv amaterVtunerima ili kako ih zovete i onda se tamo klanjajte sami sebi.....


tvoj post i tema su u najmanju ruku jadni sa moje tacke gledista jer bi trebao znati da je misljenje kao supak i da ga svi imamo i da imamo pravo na njega.....
ali.....arogancija i samozivost su jebene stvari.....

samo kad ti idim taj pokemonlover avatar jasno mi je sve......tuneru....
 
Član
-Suki- je napisao(la):
heheh ne pratim tu temu niti komentarisem radove ali dacu si za pravo da prokomentarisem tvoj komentar.
Prvo ti si bezveze i nisi nesto....''oank'' i ''nelos''....

a zasto...
pa zato jer bi svakom dizajneru,dizejneru svega,tuneru ili nazovi ljude koji nesto stvaraju kako god oces......njima je jako vazno misljenje ''obicnih'' ljudi,ponajvise ljudi koji se s necim srecu prvi put,sve sto se dizajnira radi se tako da privuce i te nove ljude a da zadrzi stare i u tome jeste kvaka....jel mislis da su sajmi automobila onda izmisljeni samo da bi PRO ljudi,vozaci i dizajneri,inzinjeri i drugi dolazili da razmjenjuju rijeci hvale i da se samozadovljno cerekaju i lazno laskaju jedni drugima jer strijepeci da daju ostar komentar takođe izbjegavaj isti i na svoj rad.....


jbg drug....onda vi Vtuneri si otvorite podforum nevidljiv amaterVtunerima ili kako ih zovete i onda se tamo klanjajte sami sebi.....


tvoj post i tema su u najmanju ruku jadni sa moje tacke gledista jer bi trebao znati da je misljenje kao supak i da ga svi imamo i da imamo pravo na njega.....
ali.....arogancija i samozivost su jebene stvari.....

samo kad ti idim taj pokemonlover avatar jasno mi je sve......tuneru....


E svaka ti cast na postu ... imas od mene +

I to je slucaj ne samo u Vtuningu ... nego je to postalo tako na citavom forumu ...
 
Član
ako nekom nije do misljenja 'obicnih smrtnika' neka ne postavlja radove nego neka se divi sam sebi....
p.s.ne razumijemo se :D
 
Član
i ja sam mislio isto sto i suki napisati al mi mrsko gluposti komentarisat ... meni ne treba plus :) hhehe
 
Član
-Suki- je napisao(la):
heheh ne pratim tu temu niti komentarisem radove ali dacu si za pravo da prokomentarisem tvoj komentar.
Prvo ti si bezveze i nisi nesto....''oank'' i ''nelos''....

a zasto...
pa zato jer bi svakom dizajneru,dizejneru svega,tuneru ili nazovi ljude koji nesto stvaraju kako god oces......njima je jako vazno misljenje ''obicnih'' ljudi,ponajvise ljudi koji se s necim srecu prvi put,sve sto se dizajnira radi se tako da privuce i te nove ljude a da zadrzi stare i u tome jeste kvaka....jel mislis da su sajmi automobila onda izmisljeni samo da bi PRO ljudi,vozaci i dizajneri,inzinjeri i drugi dolazili da razmjenjuju rijeci hvale i da se samozadovljno cerekaju i lazno laskaju jedni drugima jer strijepeci da daju ostar komentar takođe izbjegavaj isti i na svoj rad.....


jbg drug....onda vi Vtuneri si otvorite podforum nevidljiv amaterVtunerima ili kako ih zovete i onda se tamo klanjajte sami sebi.....


tvoj post i tema su u najmanju ruku jadni sa moje tacke gledista jer bi trebao znati da je misljenje kao supak i da ga svi imamo i da imamo pravo na njega.....
ali.....arogancija i samozivost su jebene stvari.....

samo kad ti idim taj pokemonlover avatar jasno mi je sve......tuneru....
Suki odradi burnout na temi :icon_smile::icon_smile:
 

IGY

Član
Suki ti je sve rekao

daj ba pa smjesni ste
ovo cemo na lock nema se sta vise raspravljati kad je Suki rekao sve :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top