Da se pohvalim

Da se pohvalim

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ja sam se na ovakvom mercu naucio voziti ali kad smo ga prodali vise nikad nisam sjeo za volan merca! Dobro je auto ali je malo skuplji za odrzavanje ali zato kad se dio zamjeni traje, traje i traje... Zato sa srecom i dabogda se navozao!
 
Član
Šteta što mu je limarija slaba, ali ako se ok sredi potrajaće. Mehanika je praktično neuništiva, ja sam prisustvovao kada je upaljen jedan w123 240d poslije 5 godina nevozenja i nepaljenja, ljudi nasuli nafte i stavili acc i auto upali, samo je limarija rekla zbogom pa je otišao pod presu(osim motora i mjenjača),
Je li ovaj tvoj možda iz spota Ede Maajke - Mater vam *****? Par kadrova iz tog spota, Edo se vozi u w123 coupeu kroz Tz....
Inače sretno sa Mecom, samo nemoj krkanluka ;)
 
Početnik
haha ;) moj je vec eno izgitovan :D rodom je iz sarajeva a u sarajevo dosao iz mostara. limarija se radi pa ce biti nadam se pocetkom iduce sedmice gotov.
 
Član
Hehehhe.

Dobar je ovo autic, ja licno nebi nikad uzeo sebi jedan. Zbog bas ciganluka. Ali lijep je i izdrzljiv. Uglavnom sretno, hrabar si :p
 
Član
Kenno je napisao(la):
Šteta što mu je limarija slaba, ali ako se ok sredi potrajaće. Mehanika je praktično neuništiva, ja sam prisustvovao kada je upaljen jedan w123 240d poslije 5 godina nevozenja i nepaljenja, ljudi nasuli nafte i stavili acc i auto upali, samo je limarija rekla zbogom pa je otišao pod presu(osim motora i mjenjača),
Je li ovaj tvoj možda iz spota Ede Maajke - Mater vam *****? Par kadrova iz tog spota, Edo se vozi u w123 coupeu kroz Tz....
Inače sretno sa Mecom, samo nemoj krkanluka ;)

nemoj misliti da to samo merc moze moj je stajao 10 god pa upalio bez problema ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top