da se i ja prestavim

da se i ja prestavim

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
mirnes jelah trenutno na u italiji .moja vozila mk2 gti 91god. i skoro uzet g60 rallye 90g pozdrav svima kolko vas ima
 
samo dok pripremim slike ,za sada radim na rallye uzeo sam ga ne bas u dobrom stanju sve sam pribavio osim farova prednji polupali su mi stakla na njima,nadam se za koji dan da ce i to stici
 
Član
bracika sretnik si, vidi se odmah da je bosnjo, nek si vala okacio na youtube.... sretno u daljim radovima... auto je vrh.....
e koliko si kesovine za ovo dao ako nije tajna...
 
mokeBass je napisao(la):
bracika sretnik si, vidi se odmah da je bosnjo, nek si vala okacio na youtube.... sretno u daljim radovima... auto je vrh.....
e koliko si kesovine za ovo dao ako nije tajna...

pozdrav drug nemam sta lagat trazio sam ga mjesecima da je u voznom stanju da ga kasnije ja mogu sebisredit kako ja hocu i ovog nadjem za 3000eura i to zao mu je bilo ga prodat kaze da bi zenu radije dao reko zena pun svijet daj kola sve ti jbm, i sad polako motor sam mu sav uradio montiro g lader nov posto sam ga vec imo,imam digitalni sat sa instalacijom kozna sjedista orginal imam silu toga samo vremena poso me jebe radim ko sofer samo sam vikend kuci
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top