da parkiram i ja svoju novu vozilicu na 2 tocka;)

da parkiram i ja svoju novu vozilicu na 2 tocka;)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Gilera Runner SP50 2007.god, predjeno nesto sitno kilometara, na skuji sve serijsko ali aBd imam dosta dosta planova.. iovako ide po satu nekih 95 a to je nekih pravih 85km/h.. sa skuje skinute sve blokade i takkk.. ev slike:
i563280_gilera002.jpg

i563281_gilera003.jpg

i563282_gilera004.jpg
 
Član
Cestitam ;), koji si ti sretnik, kako bi meni skuter olaksao zivot...al et, saznat cu ja gdje ga parkiras :D
 
Član
bas dobar..puno predjenih kilometara .. :cool::cool:
jedva cekam da vidim sta ces radit na njemu...mozda ti ukradem koju foru :p :cool::cool:
 
BHT Ovisnik
meni najdrazi od svih skutera,a najbolji i jeste,nek ti je sa srecom dalje:cool:
 
Član
nov je 5600KM.. ja sam svoj 2007god uzeo za finu lovicu.. imao sam neke ponude za nekih 3 milje ali su bili puno presli.. vise volim da dodam nesto parica i uzmem sebi s manjom i kilometrazom i da je dobar.. a na skutu ove sezone planiram staviti neki leovince spuh,variomat 2000,centralni i federe kvacila neke tvrdje pa da bolje starta i leti.. aaa iduce sezone aBd neki kit na 70cc.. ocu malo da se navozam na serijali da nesarafam previse po njemu.. ;) od auta,felgi i ostalih zajebancija sam odustao i ocu malo da posvetim ovom sportu:cool:
 
Član
3900KM me izasao + registracija.. ali planiram iduce godine dati jos jedno 2 milje da ga naturpijam.. preko zime aBd cu krenuti sa kupovinom dijelova.. a do tad zelim da se na miru vozikam..
 
Super Moderator
jedini skuter koji bi uzeo... posto skutera ne bi nikako znaci ovaj je jedini :D
ali 125 ili 200 :lol:
super je ovaj skuja ;) posudim ja cesto od druga istog samo 125 kad mi prahne da se provozam... onaj ide ko lud jebo te :D
nek je sa srecom vec sam ti to reko a preso je kolko sam vidio oko 500-600 km jel ?
 
Član
trenutno 900km.. ;) skuter bio parkiran u garazi jer je mali od 15god natovario sebi policiju na vrat i po sudu se vec ganja pa mu stari odlucio da proda.. mali nekucenik pravi, vec je na novom skuteru pas mu mater pukao jednu plastiku ali nista je to , za 150kuna iz splita dobijam drugu novu;)
a sutra se narucuje:
spuh laser x pro
polini speed control variomat s rolicama 5.0gr i 5.5gr
centralni feder bijeli
i ljubicaste federcice kvacila
na skuteru je vec 17.5 dellorto karb tako da cu mu jos samo staviti diznu 68
EDIT: zaboravi napisati, uzet cu jos i MALOSSI redsponge i MALOSSI kevlar remen


jedva cekam da dijelovi dodju kuci pa da to slozim kako treba;)


nek mi je bog na pomoci nadam se da ce finansije sve izdrzati
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top