Da mi na bhtuning malo rashladimo

Da mi na bhtuning malo rashladimo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
badboy je napisao(la):
kakvo ba sarajevsko ....


karlovacko ...


gdje moze biti pivo dobro a da tu nema rijeke ... ili neceg prirodnog...

preminger i una ....


al beks hajniken,karlovacko moj izbor al ukusi su razliciti


Ja mislim da je sarajevsko pivo bilo na 16. 17. mjestu u svijetu.. bas zbog vode, izvorske....
 
Član
becks.JPG


pivo.jpg


44%20pivo%20in%20cvetje.jpg

Lasko volim crno.

1295036074_6c18f13700.jpg


beer992pn.jpg


a najdraze ako pivo, onda Corona ili Sol (mexikansko pivo, sa kriskom zelenog limuna, ima u robotu za kupiti)
IMG_9780.jpg


corona.jpg


20040114_Mexico_Monterrey_0155.jpg
 
Član
sarajevsko hercegovacko prima osjecko splitsko pa ono govno sta konzum za sebe prodaje ko njihova marka ono MB govno i jos par tih govnavih piva sta se prodaje to nije ni za noge prat to je smece zivo

ali zato
OZUJSKO
NIKSICKO
KARLOVACKO
APATINSKO
to su domace pivare koje pasu nasem balkanskom mentalitetu :) i cugam ih nenormalno vec 7 godina samo pivu i vodu nekad colu popijem i to je to :)
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
sarajevsko hercegovacko prima osjecko splitsko pa ono govno sta konzum za sebe prodaje ko njihova marka ono MB govno i jos par tih govnavih piva sta se prodaje to nije ni za noge prat to je smece zivo

ali zato
OZUJSKO
NIKSICKO
KARLOVACKO
APATINSKO
to su domace pivare koje pasu nasem balkanskom mentalitetu :) i cugam ih nenormalno vec 7 godina samo pivu i vodu nekad colu popijem i to je to :)

o ukusima ne treba raspravljat beze ce svadja ispast sigurno
 
Član
igy taman kod mene u ruci davdis kako se znoji joj moram poizbacivat ove konzerve iz sobe nemogu proc od njih :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top