Da li znate išta o ovom BMW-u...

Da li znate išta o ovom BMW-u...

JB7

Član
Pozz raja,ne znam jel tema na mjestu,treba mi informacija o sljedećem bimmeru

BMW 535i

Auto je u Sarajevu,nešto sam se kontao da se mjenjam,da dam svoj E36 za ovu peticu pa bi volio neke informacije iz prve ruke.

Unaprijed hvala!
 
Član
ko da je slikano getribom od kamaza kakve su slike. A nista neznas dok ne vidis na slikama se nista nevidi da bi nesto vise mogli reci. Ako mislis kupovati e34 onda idi na onog 540i iz trebinja oko 7 je cijena na piku neces pogrijesiti.
 

JB7

Član
bmwscaner je napisao(la):
ko da je slikano getribom od kamaza kakve su slike. A nista neznas dok ne vidis na slikama se nista nevidi da bi nesto vise mogli reci. Ako mislis kupovati e34 onda idi na onog 540i iz trebinja oko 7 je cijena na piku neces pogrijesiti.

Znam za ovog iz Trebinja,bio je prije u Mostaru,velika šteta što je automatik...A ne uzimam peticu,nego mi ispala ta kentra da dam ovog svog E36...dao bi ja svoj bolid i za neku E36 325i,znači pucam na nešto jače.
 
Član
A trebas dobro pogledati e34 skup je za odrzavanje sta se tice podvozja , gornja donja ramena seleni vjecna mana na nasim putevima sa tako teskim autom. Osobno da idem na e34 samo 4.0 ili m5 ostalo preskacem. A zar ti nije lakse naci 2.5 ili 2.8 motor i spakovat kod sebe u e36
 
Član
vidim novi grad, al vidjam potpuno istog parkiranog u sokolovic koloniji, nije registrovan.. ajd pitaj covjeka gdje se tacno bmw nalazi, ako je ovaj iz kolonije pogledat cu ga sutra
 

JB7

Član
bmwscaner je napisao(la):
A trebas dobro pogledati e34 skup je za odrzavanje sta se tice podvozja , gornja donja ramena seleni vjecna mana na nasim putevima sa tako teskim autom. Osobno da idem na e34 samo 4.0 ili m5 ostalo preskacem. A zar ti nije lakse naci 2.5 ili 2.8 motor i spakovat kod sebe u e36

Za koliko otprilike mogu naći dobar 2.5 motor,da li trebam uzimati i mjenjač? U mene je trenutno 1.6 75kW 96'

mokeBass je napisao(la):
vidim novi grad, al vidjam potpuno istog parkiranog u sokolovic koloniji, nije registrovan.. ajd pitaj covjeka gdje se tacno bmw nalazi, ako je ovaj iz kolonije pogledat cu ga sutra

nije taj druže,registrovan je ovaj,tako čiča kaže
 
Top