Da li vas nervira?

Da li vas nervira?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hajd ova obicna na njih sam i naviko vise nekako, ali xenoni koji nisu u socivima pu ono je smrt hebote kolko samo meni raja blicaju pa im ja uzvratim zutim onim ofirnim jer mi nisu na dugim xenoni elem to je nocna voznja hebena je al jbg naviknes se
 
Član
i meni se desi da mi suprotni saobracaj blica da kobiva ugasim duga.. pa ja onda tek i uzvratim sa dugima. a tek sad kad sam izmijenila xenon sijalice.. ja dobro svoj put vidim ^^

ali tako sam ja davno jednom..

meni u susret ide neko vozilo cisto me zabljijestilo. ja mu dajem znak sa dugima, da svoja ugasi a on nista.. ja opet.. on nista.. kad covjek tek popali svoja duga, pa cak i na krovu KAMIONA.. ja se nasla osvijetljena ko u crkvi.. hahahaha...
 
Početnik
Sve je to podnosljivo, ev maloprije dosao u sarajevo,i na autoputu visoko-vogosca pretekne me minbus centrotransov, (sanski most-sarajevo), i poslije ja njega, cim sam se vratio u traku,izbaci se on,dodje pored mene i krenu na mene i zgura me skroz na zaustavnu..ja zakocio nekako i opet da ga preteknem,ma nema sanse,ja krenem on pred mene, dodjem do pola,on ponovo na mene do bankine..i pustim ga ja,nisam smio vise..e jebo mamu ko su sve profesionalni vozaci..
 
Početnik
ma sta ti je,bolje nemoj nikako ovamo dolaziti, ili vec povedi nekoga sa sobom i daj mu pusku,pa nek otvori prozor i puca na one sto se nece skloniti,jedino tako mozes proci...
 
Član
Oggy je napisao(la):
Sve je to podnosljivo, ev maloprije dosao u sarajevo,i na autoputu visoko-vogosca pretekne me minbus centrotransov, (sanski most-sarajevo), i poslije ja njega, cim sam se vratio u traku,izbaci se on,dodje pored mene i krenu na mene i zgura me skroz na zaustavnu..ja zakocio nekako i opet da ga preteknem,ma nema sanse,ja krenem on pred mene, dodjem do pola,on ponovo na mene do bankine..i pustim ga ja,nisam smio vise..e jebo mamu ko su sve profesionalni vozaci..

RCat je napisao(la):
to kao u divljem zapadu.. poredati cu gume kao na camcu oko svoje osmice hahahaha

Oggy je napisao(la):
ma sta ti je,bolje nemoj nikako ovamo dolaziti, ili vec povedi nekoga sa sobom i daj mu pusku,pa nek otvori prozor i puca na one sto se nece skloniti,jedino tako mozes proci...

tibor987 je napisao(la):
a u slucaju da ne pobjegnu, jako brzo pisi oporuku hehe...

haha ljudi, ludi ste [pozitivno naravno]
Eh evo mog zakljucka u vezi ove teme:
Znaci, napraviti neki kompromis izmedju stajlinga i mnostva maglenki na prednjoj karambolci i krovu, pa tako da kada neki majmun dolazi iz suprotnog smjera s dugim svijetlima i ne reaguje na blicanje onda mu upalite mnostvo svojih light killera i malo ga trznete. Ima da ga nema.:lol::lol:
 
Član
Self-aiming 10.000W laser....i to drito na krov...pa kad laserska zraka zvizne u oci bit ce mu ko klikeri :D
 

Eko

Član
glupa tema, al et ... mene ne nervira ni 1 % , a tebe ako tako mladog to nervira to ne valja.
Ako su upaljena duga autu iz suprotnog smjera, blicnem mu , u 90 % slucajeva iz gase, ako ne onda ja upalim duga i tako prodjemo jedan pored drugog... i ja nekad zaboravim ugasiti , boze moj.. to su sitnice.
 
Član
ja sam isto novi vozač (3mjeseca) i na to ne reagiram nikako... samo gledam desni rub ceste, možda malo usporim, prođe idiot i gotovo, dalje normalno, mene samo smeta ovo što su neki rekli kad te netko oće preteć, pa se slijepi na zadnji branik.. to me fakat jebe jer auto nije moj, od starog je, a da ja moram naglo zakočit sjebo bi nas obojicu, je da bi on platio (+ ima stari na dvojci kuku iza :)) al opet si bez auta bar 2-3 tjedna dok se ne popravi..
 
Član
ma i ne nervira me toliko..svima se desi da zaborave iskljuciti..blicnes i vecinom skontaju, a ako ne sta ces iskuliras i to je to..
gore je kad je iza tebe i vozi sa dugim upaljenim pogotovo ako je kakav terenac ili slicno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top