Da li valjaju ovi zvucnici???

Da li valjaju ovi zvucnici???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
smajicemir je napisao(la):
Necu ja ali moja mala cerkica od 8 mj. moze imati poremecaj zbog toga, kao sto sam ja dobio upravo sto sam skopcao woofer od 10kW i porazbijao prozore u jednom autu i ostao polugluh na jedno uho! ;)

Ljudi ovo je smijesno stvarno :cool:
Ali ajde necemo sada da ulazimo u detalje mozda si se malo preracunao ali nema veze,ako imas toliko iskutvo sa tolikim KW RMS sigurno se razumijes u ziku.I neko takav nebi sigurno postavio pitanje u vezih ovih zvucnika sto si ti postavio
Ali respect jos jednom :icon_exclaim:
 
Član
smajicemir je napisao(la):
E ovako da te naucim 4xmono pojacala paralelno povezani od po 1,5kW RMS koje su napajali 4xbaterije za svako pojacalo.
Kabal je isao 50mm2

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Član
4 pojacala u linku po 1.5 kw rms znaci 6 kw sirovoga rms da cujemo koja su to pojacala
Koje baterije si stavljao ?
I mozda su ti kablovi amnjeg presjeka nego sto si trebao da imas?
I koji je to woofer od 10 kw ?
Ajde fino pojasni i mene sada to zanima kao i Ersana
 
Vidi jaro moj. Treba mi samo kvalitetan zvuk, nesto jaci al za male pare jer kao sto si mogao skontat da ne zelim neke cifre izdvajati za muziku jer imam i precih stvari!

To sam radio u Njemackoj sa jednim prijateljem koji se u to vrijeme bavio sa tim. Ja sam bio klinac al me je on dosta stvari naucio. Opreme se ne sjecam sad tih marki, tipova ,..... al znam da smo totalno glugi bili jedno sat vremena poslije tog testa!
 
Član
smajicemir je napisao(la):
Vidi jaro moj. Treba mi samo kvalitetan zvuk, nesto jaci al za male pare jer kao sto si mogao skontat da ne zelim neke cifre izdvajati za muziku jer imam i precih stvari!
Onda uzmi sony ili pioneer


E druze ali mene sada stavrno zanima to kako sajba puca i taj woofer od 10 KW nije da ti ne vjerujem ali sam se zainteresovao;)
 
To je on sam pravio taj zvucnik na specijalnim masinama koje je imao. Sjecam se da je bio precnika oko 80cm, a povrsina na samom zvucniku je bila od (bukvalno) plastike debljine oko 1,5cm. Magnet isto home made!
 
Član
:icon_eek::icon_eek: respect za to
Ali koliki je to onda zvucnika bio 31.5 incha wow to je bila prava grdosia
Koje auto je bilo u pitanju ?
 
Član
z3k4 je napisao(la):
:icon_eek::icon_eek: respect za to
Ali koliki je to onda zvucnika bio 31.5 incha wow to je bila prava grdosia
Koje auto je bilo u pitanju ?

http://www.youtube.com/watch?v=N1B-mQlQGFk
http://www.youtube.com/watch?v=cedfX-gzHuM

to jace od ove muzike haha a fkt imal iko sliku tog woofera od 30" ja jos nisam ni cuo za njeg a kamoli ga vidio
 
Član
jao brate al imas srece sto sam danas bio odsutan od kompa .... uuuuhhhhhhhhhhhhhhhhhh

:cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top