Da li se isplati BMW 330d

Da li se isplati BMW 330d

Član
Daj manite se te priče.
Ako je ko imao to vozilo neka mu kaže a on bi i sam trebao znati ako nemaš para da popravljaš odmah odustani.
Skupa auta traže i skupo održavanje i to je realnost.

Sretno u kupovini.
 
Član
Ja nisam nista nacuo, ali mjeriti zadnju vucu u autu s kraja 90ih sa zadnjom vucom 80ih je neuporedivo.
Slobodno ti gonjaj bmw, samo slabiji ako vec ide za grada i loko voznje. Prije ce te izbaciti neki passat,audi i sl. sa prednjom vucom nego E46 za zadnjom, jer auto lezi kao na šinama. To govorim iz iskustva. A sada gonjati 4WD mislim da je nepotrebno.

Slazem se potpuno sa tobom , osjetio i vidio takodjer , malo mi nije jasno ali hajde :D
 
Član
Jarane moja preporuka Audi 2,8 quattro s plinom, izadje te 7 do 9 milja registriran se vec moze naci, stare rage sa jakim motorima i relativno jeftinim odrzavanjem (nema turbine, varijatora, skupih dizna, prekompliciranih i skupih vaga i spanera).
A ja govorim iz osobnog iskustva, lako je i na e46ici stisnut dsc i drzat 10ak sec, bio sam i ja neiskusan i naivan pa u 323ci to pogasio i pravio se vazan. Auto nije bilo moje niti sam ikad vozio nesto tako jako pa se izvrtili u krivini, sreca na prosirenju za parking zavrsili nismo u brdu. A sa Audijem quattro mi se to nikad nije dogodilo ni za najmasnije ceste.
A gluho bilo da sam usporedjivao zadnju vucu 80ih i ove moderne 15ak godina mladje, iako jedno dugme dijeli e46 od e30 a nitko od nas nije odolio iskusenju supanja i dokazivanja. To je ono sto sam ja htio reci
 
Član
Usput receno zena vozi e46 318d sa 85kw i oboje smo prezadovoljni. Vec je 8 godina u njenom vlasnistvu i osim razbijenog retrovizora, ulja filtera dopuna klime i ostalih tecnosti te jednom zadnjeg desnog amortizera nije vecih problema bilo. Za grada ekstra auto. Sami su i danas poskupi ako hoces 2003 2004 da je bez ulaganja. Plus trosi oko 6 litara, dok sa klimom litar vise racunaj. To je moja preporuka
 
Zašto se BMW sa jačim motorima (6ak) odmah stavlja pod povećalo, u smislu to je rizik, auto za divljanje, izbacit će te u zid pri samom pogledu na gas. A gdje je u svemu tome raspored mase, ležanje u krivinama i vrhunski položaj za volanom. Jedino je na pustom Balkanu BMW "opasno" auto. A kako neće biti kad ih je ukupno 1% ispravno i sa novim gumama.
 
Ma to su stereotipi koji trebaju vrijediti za usijane glave a ne za aute.
p.s. Kad sam ja kupio ovog svog (koji ima tek samo prosječne performanse) zamalo me ljudi nisu poslali u ludnicu ili Haag :D

Da ne kvarimo temu o pitanju za 330d, treba se prvo dobro raspitati o cijenama rezervnih dijelova i gdje se u sve to uklapaju vlastite financije. ;)
 
Član
Citava bit je da to ne bi trebalo biti auto za pocetnika, pogotovo ako se dosad vozacko iskustvo svelo na mercedes 190d. Znam koliko je mladih zivota u BMWu u posljednje 2 godine ugaseno na podrucju opcine Capljina. Sve momci po 20ak godina i na koliko sam sahrana isao i placao misu jer su im ocevi razmisljali kao sto razmislja Porschefan.
A drugo je kad netko nabije u guzicu 200tkm pa onda sebi uzme BMWa od 190+ konja. Ovdje se ocito radi o pocetniku a ne o nekome tko je utvrdio svoje vozacko znanje pa vec zna sta zeli.
 
BHT Ovisnik
Bmw e46 je idealan auto za pocetka sa zadnjom vucom. Sam je svjestan i nece to gasiti bezze,ja ako gasim gasim ga negdje na parkingu, na raskrsnicama u neka doba kada nema ljudi pa ga malo zabacim u bok,a neznam da postoji budala koja ce voziti cirka 100km/h +/- magistralom i gasiti DSC bez potrebe... A audi 2.8 jedan od gorih motora sto je bio,bar po pitanju odrzavanja i kvarljivosti, rodak 2 ta motora promjenio, jos raje sto znam nitko se nije usrecio. Jedino valja prva linija sa cca 170KS
 
Član
Citava bit je da to ne bi trebalo biti auto za pocetnika, pogotovo ako se dosad vozacko iskustvo svelo na mercedes 190d. Znam koliko je mladih zivota u BMWu u posljednje 2 godine ugaseno na podrucju opcine Capljina. Sve momci po 20ak godina i na koliko sam sahrana isao i placao misu jer su im ocevi razmisljali kao sto razmislja Porschefan.
A drugo je kad netko nabije u guzicu 200tkm pa onda sebi uzme BMWa od 190+ konja. Ovdje se ocito radi o pocetniku a ne o nekome tko je utvrdio svoje vozacko znanje pa vec zna sta zeli.

Sve je do osobe druze moj, sam sa sobom raskrstis da li se možeš kontrolisati i biti normalna osoba!

Meni su isto govorili kada sam e39 vozio da ću poginuti.
Motor mi nisu htjeli prodati jer nisam nikada vozio motor pa 800ccm ce me ubiti!

A ja jos živ!
Samo ako poznajes sebe i znaš kakav si onda možeš i boing 737 kupiti!
A da ne spominjemo to da ce ga taj BMW vise nauciti o voznji i ponašanju automobila nego mercedes ili audi!
 
Član
Iskustvo mog druga je lose a i slupao ga je na kraju. 330d manuelac zadnja vuca trosio 10l, ako si student ili imas primanja ispod 1000 bjezi od ovog auta odrzavanje fuj skupo , njega je ukopao ni za pive nema. Auto kao prvo nije namjenjeno za grad vec otvorena i autobahn (cudilo me da nema 6 brzina) . Benzinac po gradu opet kazem los izbor jer gledas "uzivo" kazaljku kako pada . Uzmi si benzinjaru i skuter ha ya ili bajk za grada ako zelis e46.
 
Član
Mišljenje dođe ko i čmar. Svatko ima svoje, a nikoga ne zanima tuđe osim nekolicine "veseljaka". Eto šta ti je forum.
 
Član
Ekstra je ova tema , ovo i jest bit foruma ..
Raja gine i u golfu1 , sve to zavisi od "pameti" vozaca , znam ih i ja dosta sto su poginuli , ali u vecini je alkohol bio kriv...
 
Član
Filter zraka za njega je preko petobanke, nema potrebe dalje da pricamo.:D Da je sestak povoljan, ja bi ga prvi vozao.
 
Top