Da li neko zna???

Da li neko zna???

Prodao sam auto čovjeku prije nešto manje od godinu dana. Danas ističe registracija i čovjek me zvao da odjavim auto. Ja mu kažem da uzme papire (kopije lične, ugovor itd.. ) i da odnese u policiju gdje i pripadam. Zove me opet jer mu kažu u policiji da ja lično moram doći i odjaviti... Da li neko zna da li se mora lično to uraditi ili može on jer nemam vremena da ja idem odjavljivati?

Pozdrav
 
Član
Moras radi potpisa, jedino ako imas nekoga koga znas u osiguranju da ti napravi odjavu pa da se potpise mjesto tebe
 
Član
hmm ja sam prodao auto u mostar, iz tz sam, napravili kupoprodajni ugovor, ljudi odvezli auto u mostar i posle nekog vremena zvali da im se faxa licna da mogu reg, a oni su dole u mup odnjeli ugovor pa su oni tablice poslali u tz i na njih se auto prevelo.. tao nekako, e sad, vjerovatno ce ti neko tacno obajsniti, ovo je bilo prije 3 godine..
 
Ma mislim da je ovaj momak mogao to završiti da se predstavio kao iz osiguranja... Svakako Mup Novi Grad u Švrakinu nezna se šta je ipravno a šta nije. Meni čovjek iz Bihamka kaže da ne moraš ti ništa nego da on to može završiti. Samo da nije sobračajna istekla više od 3 mjeseca. Ko će mu ga znati...
 
Član
Imaš zakon koji je isti za sve, ali neškolovani junci koji se nađu u MUPu ga tumače kako ih volja. Ja kad idem na MUP obavljat jednu stvar, odem danas trebaju mi jedni papiri, odem za mjesec dana, treba mi novih pet papira...
 
Član
ma mogu i bez tebe... bar sam ja tako radio.... neznam koji ces mu ti, ima kopiju licne i nek se potpise umjesto tebe....
 
ma svaki mup u bih kroji kako ko sebi hoce zakon haha panduri jajare pola ih zavrsilo stolare skolu i on ti pandur napijem ga na rac... nezna sastavit recenicu kako treba ja kad sam isao da prevedem kola trebao mora bit taj od koga sam kupio da se on potpise samo et to ti je to radi pisljivog potpisa toliki put prec ccc aee zoopp
 
Top