Da li neko zna ?

Da li neko zna ?

u servisnoj knjizici pise mi (na italijanskom) "testa completa e distibuzione"...pa li neko slucajno zna sta je to...na sta se odnosi... sigurno je nesta u vezi motora,gledao sam po netu ali nista slicno nema...:icon_rolleyes:
 
pa i ja sam nesta predpostavljao da je u vezi glave motora...a ovo distribuzione samo ga prevode kao distributeri...ja sam mislio da nije mozda sta u vezi zubcastog..
 
Član
Jel ti se gdje spominje u tom navodu riječ " cinghia" distribuzione? Najvjerovatnije je mjenjan zupčasti remen ,ako ima ova riječ onda je 100% o tome riječ
 
djordjep je napisao(la):
Jel ti se gdje spominje u tom navodu riječ " cinghia" distribuzione? Najvjerovatnije je mjenjan zupčasti remen ,ako ima ova riječ onda je 100% o tome riječ

ne pise to,to ima prije na jednom servisu i pise cingh.distribucione + pompa aqua +sensore tako nesta...tu je mijenjan zubcasti..
 
Član
darko111 je napisao(la):
djordjep je napisao(la):
Jel ti se gdje spominje u tom navodu riječ " cinghia" distribuzione? Najvjerovatnije je mjenjan zupčasti remen ,ako ima ova riječ onda je 100% o tome riječ

ne pise to,to ima prije na jednom servisu i pise cingh.distribucione + pompa aqua +sensore tako nesta...tu je mijenjan zubcasti..
zupcasti remen+vodena pumpa+senzor cega?
 
Top