Da li neko zna???

Da li neko zna???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Eo mene opet u nekim svojim eksperimentima.....da li neko zna kako se može spojiti auto pojacalo preko napojne jedinice od kompjutera?Znači kupio bih ja jednu napojnu od 500W....e sada treba mi neko ko zna kako se to sve treba pokopčati što se tiće struje.....nedavno je jedan momak ovde sa foruma napisao od A do Ž kako se sve to treba spojiti....i sjećam se dobro da se trebaju naći žice koje idu na hard disk...koje daju 12V.......ali ima još nekih žica koje se trebaju spojiti....pa bih molio da mi pomognete ako nije problem.....ili da se javi eventualno momak koji je to napisao....
HVALA SVIMA UNAPRIJED KOJI MI POMOGNU....
 

IGY

Član
ne igraj se sa tim
kad ti pojacalo prosvira, ustvari kad woofer koji ce biti na njemu zasvira, pojacalo trazi puno vise struej,
ono ce raditi i na ispod 12 ali do kad, vecina pojacala pregore zbog slabe struje, tankih kablova itd
jos jednom kucne stvari kuci, auto akustika u auto
 
BHT Ovisnik
nikakav problem,ja sam to radio,nisam imao problema,a napojna je bila 400w,spakovano mi je pojacalo,pa dok ga raspakujem i vidim javim ti
uglavnom imas 2 izvora struje sto mozes prespojiti,crvena i crna zica daju 5v,dok zuta i crna 12v
to izgleda ovako i ide iz napojne
dsc00618zm6.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top