Da li je moguce zakrpati gumu

  • Začetnik teme GoPlay
  • Datum pokretanja

Da li je moguce zakrpati gumu

  • Začetnik teme GoPlay
  • Datum pokretanja
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
moze ako nije bitna rotacija gume samo ovo okrenes na unutarnju stranu a iznutra da se zakrpa i to je to ;)
 
Član
Ja sam vozio gumu,, slično oštećenje, na sredini stjenke je bilo, površinski manje nego to tvoje, jedno 2mm duboko, vozio sam ih normalno, i na velikim brzinama, ništa :D
 
G

GoPlay

Sve 4 su isto trosene tako da se moze izkombinirati da ovaj dio bude unutrasnji.
Svakako je mislim nazad staviti ali ako se mogne zakrpati.

I ko to uopce radi u sarajevu?
Da li to rade ovi sto rade i protekt gume ili....?
 
Član
ja se bavim tim iz iskustva znam da se guma moze zalijepit na tom mjestu ali nece imat efekta jer je blizu sajle i brzo ce se odlijepit jer na tom mjesti guma se savija ona radi valja itd samo je prebaci nazat i prst u uvo :D
 
jedino da odneses da ti to nalijepe i ispeku gumu ali kolko se to isplati, ja se ne bi zezo da samo fleku stavim
 
Član
Nije to nista strasno kod mene fali jos vise tu je guma najdeblja tkz. tvrdi zid ,
msl moze se odraditi sirovom gumom a to ti moze odraditi svaki vulkanizer...;)
 
G

GoPlay

Guma se moze zakrpati. nije nikakav problem jer nije pukla i nije ostecen neki dio (koji su mi rekli) Stavljena je flega sa unutrasnje strane da bi pojacao kako ne bi doslo do pucanja.
guma puhana na 12 bara i sve bilo bez problema (no ne bih da prizivam vraga)
znat cu kroz par dana kako sta :p

uradio sam to u makbel gumi
 
Član
To jeste opasno kad se osteti tako guma. To vuklanizer moze napraviti, stavi se nogi komad gune i vulkanizuje ali koliko se to isplati jer da ti tako popravi gumu djde oko 40km+ pa ti vidi je li se to isplati, ako guma ne ispusta nego si samo odvalio tako komad gume onda vozi tako ali uvijek imaj na umu taj komad da fali i da je guma ostecena i vozi i nemoj pretjeravati sa velikim brzinama...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top