da li je legalno imati radar detektor? (cobra XRS 9340)

da li je legalno imati radar detektor? (cobra XRS 9340)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
da li je u BiH legalno imati radar detektor u autu? (cobra XRS 9340) I kako policija na to reaguje?

znaci nije u pitanju anti-radar, nego samo radar detektor.
 
Član
i ja mislim, jaran imao u autu i bio sam s njim kad ga murija zaustavlja a on ga sakriva, mal udes nenapravi da ga sakrije:D
 
Član
legalno je ,sto nebi bilo? Ako nije ometac jammer legalno je, ne pise nigdje u zakonu hrvatske,bosne,srbije da je to zabranjeno, mozda je u EU ali kod nas nije sigurno..
 
Član
Ja ga imam, mislim na radar detektor :) i sakrivao sam ga ali jednom se nesto zaneo muzika telefon poruke i zaustavise me a nije mi ni palo na pamet da skinem kobru sa sajbe i lik gleda i ne rece nista, znaci ni pitao nije nista ali je gledao. Tako da mislim da je nelegalno da bi bar pitao ako ne i pisao sta god.
 
Član
Deyo je napisao(la):
Pa kad budeš ti imao onda piši :) Po svakoj logici nema razloga da bude nelegalno, isto kao mobilni telefon.

I ja sam mislio da je nelegalno... ali sam evo sad malo googlao i legalno je kod nas zasad... i u još dosta država... pa svakako bih svi vozači trebali znati gdje je radarska kontrola, samo kod nas rijetko kad budu obavješteni... znači kod nas je sve dozvoljenu za sada, naravno sve što se ne petlja u radarski signal i ne ometa ga... to što ga očitava je u redu...

Gdje ima kupit, i što jeftiniji... sad sam mušterija :D
 
Super Moderator
Deyo je napisao(la):
Pa kad budeš ti imao onda piši :) Po svakoj logici nema razloga da bude nelegalno, isto kao mobilni telefon.

ne znam drug boga mi, jer kad je imao detektor uvijek ga je sklanjao kad ga pitam sto kaze ne smijem zbog policije :icon_confused:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top