Da li imam grijanje u sedistima?

Da li imam grijanje u sedistima?

Član
Imam Golf 4, e sad imam recaro sedista ona bolja ali nisu kozna, i ispod njih sam napipao rukom neke cjevi rebraste i kao kablovi sta znam kad sam trazio nesto ispod, ali nemam ona 2 dugmeta levo i desno od 4 zmigavca za grijanje pa me zanima jesu li to kablovi za grijanje ili to ima na svakim sedistima ispod i za sta sluze i ako imam znaci da moze elektricar da mi spoji i ubaci ta dva dugmeta?
 
Član
Druze....nije tu spojiti samo dva dugmeta ima tu instalacije za odraditi. Ne znam kakve su cijevi napipao...
 
Član
Ma dobro nego me zanima da li je moguce, znam da treba to malo vise radit i spajat, nego me zanimalo da li imam te grijace u sedistima ili nemam? Mozda recimo imaju sedista grijace i to ali nije spojeno, mozda je neko nakadno ubacio ta sedista sa grijacima ili su fabricki, ne znam a fabricki nije predvidjeno za grijanje pa zato nema dugmeta napred za grijanje.
Ali sad sam skontao, mozda su to kablovi za airbag jer u sedistima ima airbegovi sa strane, ne znam za sta bi jos moglo biti osim airbegova?\
Admire, nisam vidio te dzekove jer mi je nekako dole preusko jedva ruku zavucem ispod pa ne vidim, samo sam kablove napipao.
Na granici su me pretrasili i rekli au dobar golf, gti oprema tako da ne znam, mozda ima mozda nema jer nije obican, imam i senzore za kisu, board, trokraki, el podizaci, senzori za duga svetla na retrovizoru , itd
 
Poslednja izmena:
Ma i ako ima ne vrijedi to ako nema instalacije i prekidaca tako da ostavi tako kako je ako ti nije prijeko potrebno.
 
Član
Te "kablove" što si napipao, vjerovatno su panciri od sajli koji potežu klip za pomjeranje sjedišta naprijed-nazad, podigni sic(ručicom sa strane) i malo isprati rukom kuda vode ti "kablovi" :D
 
Top