da li bi vi kupili GT turbo?

da li bi vi kupili GT turbo?

Član
Sve te senzore mozes nabavit u ovlastenom servisu, ja sam za svog Punta platio sa ugradnjom senzor radilice motora, cini mi se 107 KM...
:icon_biggrin:
 
Član
HGT ima nekakvu ljenu masinu, iako ima snage i na papiru je brz, nemas taj osjecaj u voznji. Vozio ga i vozio se u par njih i nikako mi se ne svidja, prije svega zbog motora. Mislim da ti je odlicna alternativa Puntu GT i Saxo VTS, malo je sporiji na pravcu, al jako zahvalna masina i manje trosi od GT-a. Samo je i skuplji...
 
zasto da ne GT-turbo
nemas tu sta filozofirati, ako je auto kao sto kazes sredjeno odrzavano, ocuvano... provozaj jednostavno ces se zaljubiti u njeg...




no turbo, no fun...:123:
 
Član
da da da
NO TURBO NO FUN

vozio sam GT-a i GP ABARTH-a i HGT-a i mogu reci da je turbo turbo ovo ostalo .....
 
Član
CHALLENGER je napisao(la):
Brum Brum je napisao(la):
cogent_boy je napisao(la):
Brum Brum je napisao(la):
Auto je jako jftino za odrzavanje, sto se tice potrosnog materijala.

senzori su skupi, ali gledaj da kupujes original bosch i nemas problema za duze vrijeme

potrosnja 7l/12l

kakvi senzori za sto su ti senzori?? ja nisam bas upucen u to... ipak hvala na pomoci

nije za tebe onda punto gt, kupi obicnog, cuj za sta su senzori??? drug google i preguglaj za sta su na autu, na svakom imaju, pogotovo na malo jacim modelima motora:cool:

Eto nek je za tebe onda, po tvojoj logici ispada da bi samo auto mehanicari i znalci kao ti trebali vozati auta... Zasto bi to morao neko znati, opteracavati se tim stvarima, kad postoje servisi i strucni ljudi da naprave auto kad se pokvari, a ne da svako sebi krpi kako zna kad se pokvari..

heheheheh ako nisi mehanicar i ne razumijes se oko toga onda fiat nije nikako za tebe a pogotovo turbo motori, osim ako ti ne predstavlja nista da ti auto duze stoji u servisu nego sto ga vozas....
 
Član
ja sam čula da ima problema sa senzorima, maf najčešće, vakumima, zaštopanim injektorima,..
 
ja sam ga imo nisam imo problema nikakvih samo sipaj dobro ulje i zagrijavaj ga dobro jer ima manu kao i uno turbo da mu pukne glava i taj sam problem ja imo al inace kao auto je super i prava je raketa
 
Član
Svaki polovan auto će se kvariti, samo je pitanje koliko si ti spreman praviti i servisirati taj auto. Osim toga, to je mala jurilica i mislim da ćeš malo više servisirati nego neki "običan" auto. Inače, Fiat je Fiat, najbrži i najljepši :)))
 
Top