d3 go aplikacija

d3 go aplikacija

Član
kao sto vecina zna , telemach je ponudio da mozemo gledati kablovsku i na nasim smartphonima, laptopima itd. preko interneta ... hocu samo da kazem ovima sto su na androidu da app ima skinuti na marketu i ako imaju root-an telefon da im nece raditi app pa zbog toga neka skinu app " Temp root remover" koji ce zavarati program i d3 go ce raditi ...;)
 
Član
Najgore je sto sam ja stari korisnik telemacha i kod mene nisu ovi novi ugovori. Koji broj ugovora ja da upisem?
 
Član
sad sam kod djevojke isti problem imao, jer je i njoj ugovor jos od global neta .... ne znam jedino da ih sutra kontaktiras i vidis ..
 
Član
Ma kod mene je jos uvijek analogna. Nisam dobio digitalnu tako da izgleda ne moze kodkogga je analogna. Bar tako vidim na njihovom forumu pise...
 
Član
ado_d je napisao(la):
Najgore je sto sam ja stari korisnik telemacha i kod mene nisu ovi novi ugovori. Koji broj ugovora ja da upisem?

Pa ugovor od D3, jer to su sve novi ugovori samo oni koji imaju d3 uslugu mogu ovo geldati besplatno od 31.03.12 :D

Doduse mozete probati pitati za broj ugovora na call centar ili meni na PM posaljite na koji ime i prezime je ugovor i adresu

pozz
 
Top