D2 ili Eurodiesel u 1.6d

D2 ili Eurodiesel u 1.6d

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo ovako dok mi stari nije bi kod kuce neko vrijeme radi posla ja sam iz dana u dan vozao Keca i stalno sam sipao eurodiesel.Kad neki dan stari na bezninsku i trazi da naspe euro,rece mu covjek dzaba dajes pare ovo gorivo nije ni postojalo kad su se ova auta vozala od tada sipamo D2 meni se cini da motor nekako ugladjenije radi i ne bruji toliko kod malo vecih brzina.Sta vi mislite?
 
Član
Kod nas ti je mala razlika od jednog do drugog mada bi po pravilu trebala biti ogromna a mislim da u eu nema vise d2(nisam siguran)...
 
Član
d2 koliko se meni cini nema vec nekoliko mjeseci, a bilo je(obicno je na pumpama pisalo da
nije po standardu ili tako nesto slicno) a ja sma pitao dok je bio i mogu rec da je za nijansu bolje vukao al je
zato cadiooo uuuu :) a u ratu su ljudi sipali sve i svasta pa su golfovi isli ko ludi :),
 
Član
adams je napisao(la):
d2 koliko se meni cini nema vec nekoliko mjeseci, a bilo je(obicno je na pumpama pisalo da
nije po standardu ili tako nesto slicno) a ja sma pitao dok je bio i mogu rec da je za nijansu bolje vukao al je
zato cadiooo uuuu :) a u ratu su ljudi sipali sve i svasta pa su golfovi isli ko ludi :),

kod nas ima malo je jeftiniji od eura ja mislim za 10KM 6,nesto litara nisam primjetio da cadi
 

LSD

Član
ja sam vozao na D2 i iskreno bolje je vukao na njeg nego na eu,a sad ima lozike brete po mi ga dodje k'o i plin
 
Član
LSD je napisao(la):
ja sam vozao na D2 i iskreno bolje je vukao na njeg nego na eu,a sad ima lozike brete po mi ga dodje k'o i plin

ja ne bih lozu nikad,kad sam neki dan vidio jednog Golfa koji je provjereno sipao lozu ma ni jedan traktor mu nije ravan kako radi, 3-4 puta se zaleti da izidje uz malu uzbrdicu sokovi zivi:lol::lol:

GreenDevil je napisao(la):
ma kakav D2 sipaj gorivo kako treba
sipo sam i ja jedno vrijeme D2 pa smrdi bem mu misa

bolje ide,mirise neutralises metnes ona airwick u auto :lol::lol:
 

LSD

Član
drug nije to do loze,ali eto....
normalo nie sipam u A4 lozu ali u golfa 1 sto da ne.....jbg kad mogu ici na trafo ulje sto ne mogu na lozu???:lol::lol::lol:
 
Član
LSD je napisao(la):
drug nije to do loze,ali eto....
normalo nie sipam u A4 lozu ali u golfa 1 sto da ne.....jbg kad mogu ici na trafo ulje sto ne mogu na lozu???:lol::lol::lol:

:lol::lol::lol: ode tormo od loze
 
Član
roki_actros je napisao(la):
Meni rekose na Ini: " Ne sipaj ni slucajno puno je sumpora, unisti motor" :icon_question:

Pa kod nas i eurodisel ima nekoliko puta više sumpora nego što bi trebao imati po standardima...Stavljaju euro 3 za uvoz da se vozi na gorivo bez ikakvih standarda...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top