cupra

cupra

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
zanima me jel neko zna od vas za ovo auto.....neznam u koju grupu da postavim pitanje ....bez ljutnje.....jel vrijedi ovo auto toliko para i jel stvarno ima toliku opremu kao sto pise?imate je u oglasima na bhtuningu.hhvala



Polovno 2000 Seat Ibiza Cupra

Detalji:

Motor: 1.8t 20v
Kilometraža: 84,000
Transmisija: Manual
Gorivo: Benzin


Karoserija: Limuzina
Br Vrata: 2 Vrata
Pogon: Prednji Pogon

Opis:
Seat Ibiza Cupra 1.8t 20v. Proizvedena Decembra/2000, registrovana do 24.12.2009. Odradjen kompletan servis: set korpe i lamele, remen, kocnice i ostale sitnice, nov izduvni sistem od grane do kraja. Od osnovne opreme ima full paket: klima, el podizaci stakala, daljinsko zakljucavanje sa alarmom, 4 airbag-a, ABS, TCS, board computer, edition1 interior itd. Od dodatnih stvari: - blow off ventil - boostcontroler - BMC carbon box cold air intake - 76 mm izduvna cijev od grane do kraja + lonac Jap style (tu je i originalni Cuprin lonac) - sportske opruge race variant - 18 inch / 8.5 J nove Tomason TN1 feluge - nove Triangel Talon gume 205/35 84W - custom prednji i zadnji branik (zatvorene lajsne) - 2 seta pragova (postojeci i Rieger) - maska bez znaka - CRUNCH / FAT BOY 2 x 12 + JBL pojacalo - Magnat trosistemski zvicnici pozada + dvosistemski naprijed - CD changer Mogucnost zamjene za vece vozilo!
 
Član
vec sam je gledao i slinio za njom,drug,ako imas pare kupuj,takvo nesto neces naci (a kako se sjecam bila je prejeftina s obzirom sta dobijes)
i ima sve to sto pise,nema razloga da momak laze;)
nisam je vidio uzivo,samo na slikama,auto je bomba;)
 
Član
Jesu felge same 2000 marki, nije tomason bas tako jeftin :icon_biggrin:

Auto je ocuvano i uscuvano, ja bi je uzeo...
 
Član
Da,i ja da imam pare definitivno bi uzeo,simbolično bi malo probao napraviti dogovor ali ništa drastično, ipak je to meni omiljena Ibiza plus Cupra plus sređena ovako kako jeste.Računaj koliko bi te izašlo da kupiš neku Cupru stock i da je dovedeš do ovog izgleda i sve će ti se samo kazati.
 
Član
Ev da se javim i ja ;)

Na autu se postavlja jos novi custom branik (karambolka) + rieger novi pragovi, tu su i stari. Promjenjeni lezajevi, uradjen kompletan pregled prije ljeta! To je sve uracunato u staru cijenu.
Trenutno nemam slike posto se branik i pragovi u komori suse!

Vjeruj mi da se tesko odvajam od auta nakon svega uradjenog, cak i dajem licnu garanciju na auto plus sto se mogu provjerriti svi dosadasnji servsi! Jedini razlog prodaje je potreba za vecim!

btw. Dejan 065/692-600 .......... vlasnik :icon_biggrin:
 
Član
Evo ljudi koja slika ......... auto je zavrseno, znaci ko uzme nece imati feninga uloziti. Cijena ostaje ista pa ako koga zanima ja sam voljan prodati :icon_sad::icon_cry::icon_sad:
 
Imamo isti lonac:D

Stvarno auto ne da je bomba,nego jbg,ne bi ja ovo prodavao nema sanse (osim da mi ne naleti kakav Civic VTi) :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top