Cudotvorac u zetri Mekki Torabi ?

Cudotvorac u zetri Mekki Torabi ?

Član
Ako postoji bilo koji čovjek koji je psihički nestabilan i nesiguran da će mu ovako nešto pomoći na sa naučnog stanovišta već sa stanovišta njegove vjere u to da mu je pomoglo, onda ovo nije loše što je nermin rekao postoje prevaranti koji za tretman uzimaju stotine i hiljade km a ovaj čovjek jednu marku...Jeste sve to akd se sabere ozbiljna cifra ali bar pojedinca nije drastično opalilo po džepu...
Piramida ko piramida je uzimana za simbol sve ga i svačega nije to nešto spektakularno da se treba otkriti u svemu čovjek može naći simboliku nečega...
 
Član
evo ovako svi smo culi za boga sad zavisi koje smo vjeroispovjesti ima nas raznih i napromer kad se nesto desi kad je neka frka kada je problem samo se leti kod baba vracara vidoviti zorki boenergeticara i ostalih ljudi koji e bave kako ja kazem djavoljom rbotom ako bog nije dao nesto onda je to sa razlogom a niko od nas nezna otici sad opet kazem zavisi ko je koje vjeroispovjesti , niko nezna otici u svoj vjerski objekat i pomoliti se i traziti pomoc od hodze popa ili fratra opet kazem vise oni mogu da pomognu mozda molitvom nego ovaj seronja mahanjem ja mu neverujem zna da ima nesto jace na nebu staje niko nezna niko nije vidio al nesto postoji sad svi imamo svoja vjerovanja i ako je hiljadama godina tako neka ostane a ove nove metode iscjeljenja bolesti i ostalo okacim ja to macku o rep to je covekova psiha sve koja je jaka da moze svasta da uradi...

i samo kazem molite se bogu obilazitesvoje vjerske objekte postujte svoje a i tudje tako treba da svi radimo da volimo svoje i postujemo tudje jel opet svi smo od krvi i mesa ko god da smo i sta smo a ovo je samo za mene jedna obicna prevara koje ima na pretek
 
ja koliko se sjecam bio je i prosle godine uglavnom da skratim koga dotakne i ajmo rec vidi to sto vec vidi imaju tretmani,ukoliko on vidi da treba jos tretmana on zove da se dodje kod njega tamo odakle je ves s tim sto je sve djaba on vadi i vize i sve jbg tako kruze price o njemu,a ja meni je lijek ujtro loza a navece karlovacko heheheheheehe
 
Član
Moje mišljenje,
neke stvari prelaze ljutske i moralne grance života, zašto?, kao što sam i gore napisao stvar je da pojedinac dostigne božanstvo., naravno što je nemoguće ali u praksi i datim primjerima je moguće, nije stvar novca ... novac u ovim igrama nema neku ulogu zato što oni upravljaju njim mi smo obični ljudi koji padaju na kojekave priče slične ovima, ko ima imalo vjere zna da je to zabranjeno vjerom... to su samo rituali obmanjivanja ljudi i dostignuća božanstva na Planeti Zemlji, ljudskom voljom uvažavanja sličnih ovome...
 
Član
xzone je napisao(la):
e stvarno ima jadnika pravih na ovom forumu idite i vi ispred zetre i prodajite vodu mozda vam se isplati ko i njemu

Prijatelju cemu prozivanje i vrijedanje? To niko ne moze imati razlicito misljenje od tebe? Pa upravo na takvim kao ti hiljade "iscjeljitelja" se bogate i uzimaju pare. Znas onu, dok ima ovaca bit' će i vune :icon_biggrin:
A ovo sto se prica za onog malog sto je prohodao, potpuno netacno, mali je hodao i prije nego je njemu dosao, nego mu je majka koja JAKO vjeruje u ovo i prije skupljala pare da ode kod njega u Hrvatsku, kao on je NAJVECI pomoci ce mu. I tako je prica prenosena, da bi se na kraju okrenula kako je mali kao invalid poceo hodati kad je otisao ovom u Zetru.;)
 
AdnaNsa je napisao(la):
xzone je napisao(la):
e stvarno ima jadnika pravih na ovom forumu idite i vi ispred zetre i prodajite vodu mozda vam se isplati ko i njemu

Prijatelju cemu prozivanje i vrijedanje? To niko ne moze imati razlicito misljenje od tebe? Pa upravo na takvim kao ti hiljade "iscjeljitelja" se bogate i uzimaju pare. Znas onu, dok ima ovaca bit' će i vune :icon_biggrin:
A ovo sto se prica za onog malog sto je prohodao, potpuno netacno, mali je hodao i prije nego je njemu dosao, nego mu je majka koja JAKO vjeruje u ovo i prije skupljala pare da ode kod njega u Hrvatsku, kao on je NAJVECI pomoci ce mu. I tako je prica prenosena, da bi se na kraju okrenula kako je mali kao invalid poceo hodati kad je otisao ovom u Zetru.;)

ma o cemu pricas ba , ne vjerujem inace ovakvim pricama i ljudima ali sam svojim ocima bio svjedokom kako pomaze i to ni manje ni vise nego mojoj mami , imala je problema sa kicmom i ujutro kad se probudi noge i ruke su joj trnile , znaci da se gubila nervna veza , nakon 5-6 tretmana , ujutro ne osjeca nikakve poteskoce ni probleme a i kicma joj je dosta bolje ;)
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
AdnaNsa je napisao(la):
xzone je napisao(la):
e stvarno ima jadnika pravih na ovom forumu idite i vi ispred zetre i prodajite vodu mozda vam se isplati ko i njemu

Prijatelju cemu prozivanje i vrijedanje? To niko ne moze imati razlicito misljenje od tebe? Pa upravo na takvim kao ti hiljade "iscjeljitelja" se bogate i uzimaju pare. Znas onu, dok ima ovaca bit' će i vune :icon_biggrin:
A ovo sto se prica za onog malog sto je prohodao, potpuno netacno, mali je hodao i prije nego je njemu dosao, nego mu je majka koja JAKO vjeruje u ovo i prije skupljala pare da ode kod njega u Hrvatsku, kao on je NAJVECI pomoci ce mu. I tako je prica prenosena, da bi se na kraju okrenula kako je mali kao invalid poceo hodati kad je otisao ovom u Zetru.;)

ma o cemu pricas ba , ne vjerujem inace ovakvim pricama i ljudima ali sam svojim ocima bio svjedokom kako pomaze i to ni manje ni vise nego mojoj mami , imala je problema sa kicmom i ujutro kad se probudi noge i ruke su joj trnile , znaci da se gubila nervna veza , nakon 5-6 tretmana , ujutro ne osjeca nikakve poteskoce ni probleme a i kicma joj je dosta bolje ;)

Pricam za ono sto provjereno znam, a drago mi je za tvoju mamu ako je tako ;)
 
Član
Procitao sam temu od pocetka i puna je kontradiktornih misljenja.Ja licno nemam misljenje o tome svemu ali imam jedan primjer iz prve ruke.Pa kako ko hoce nek shvati.Ja niti sam isao niti mi hvala nogu treba da idem.
Moj sura(zenin brat) ima dva blizanca od 5 godina.Jedan je hvala bogu rodjen normalan a drugi je rodjen slijep.Nakon 2 godine je primjeceno da se i psihicki slabije razvija.Negovori i nista ne prica osim nekih cudnih zvukova.Nakon niza neuspjesnih pokusaja da mu se pomogne i putovanja po svijetu odveli su ga ovom u Zetru.Nakon trece posjete osjeti se veliki pomak na samom djetetu.Sad prica i nikad usta ne zatvara.Broji i jos svasta nesto sto niko nije ni mislio da ce raditi.
Neznam sta ima sa tim covjekom ali nakon ovog primjera koji sam ja licno vidio jer vidjam to dijete svaki dan ja samo mogu reci da nesto postoji tu.Sta neznam.Ali nesto ima.
 
Član
http://www.islam-iman.com/index.php?option=com_content&view=article&id=10238:video-predavanje-marokanski-iscjelitejl-mekki-torabi-sihr-ili-medicina&catid=59:mr-safet-kuduzovi&Itemid=109
 
Član
Đaba je našim ljudima pričati, napisat cu nekoliko činjenica i ovo će biti zadnje od mene. Ne vrijedi ovdje bilo šta pisati, odmah te napadaju.
Čovjek u Maroku spomenut nekoliko puta, jedva znaju za njega tamo, valjda ćeš prvo pomagati tamo gdje si rođen pa onda dalje da je sve ovo istina, svi ga vani proglasili šarlatanom i varalicom. U Hrvatsku dolazio 4-5 puta, skontali ga i više ne smije ni tamo. Sad je u BIH došao a hoće li narod skontati sad ili za nekoliko godina vidjet ćemo.
Tamo je isto prodavao vodu i naplaćivao po 1000/2000 eura da mu dodes licno u kucu imucnog prijatelja na seansu. Makki je govorio da će ta sredstva od licnih seansi uplatiti za avionske karte djeci koju odvede u Maroko da ih i tamo licno "lijeci" sto se naravno nije desilo a da se i desilo opet bi vecina njemu isla jer on lijeci.
Covjek 13 godina nije izlazio iz kuce, znaci mentalni bolesnik i onda kao nakon 13 godina zatvoren u kuci skonta da moze uzimati energiju sa 5 planeta i liječiti! :icon_biggrin:

U Maroku je na sličan način uzimao pare, tačnije naplaćivao vodu i šećer. Dakle sve se opet vrti oko ove vode i naplate ulaza. Nije istina da kod njega mozes donijeti obicnu vodu iz cesme jer ce ti reci da nece djelovati, posto ima puno necistoce itd. MORAS kupiti flasiranu vodu u prodavnici ili kod njega.
Voda je 1,5l i u paketu dode 6 flasa, sad NORMALNO da neces ici u prodavnicu i nosati po tramvaju, autobusu flase/pakete vode nego ces kupiti kod njega. Dakle nek svako u prosjeku kupi jedan paket vode (4,5KM), ima ljudi kupuju pakete vode i trpaju u vozila pa kasnije piju ukucani i eto zarade.
U Hrvatskj se prica da mu je doslo oko 300.000 ljudi i da je zarada na vodi milionska. Posto se prodaje bez racuna i poreza a kupuje se po veleprodajnim i prodaje po maloprodajnim cijenama. A lijeci i preko slike :icon_biggrin:

Dakle STVARNO nema vise potrebe pricati o njemu, bar sto se mene tice. Ja znam da neke ne mogu ubijediti i da slijepo vjeruju, oni kad bi otisli na seansu NORMALNO da bi im bilo bolje jer VJERUJU u to i ne mozes ih drugacije ubijediti. Jos kad bi vidjeli svu onu masu pretezno starijih lakovjernih ljudi i zena sto cekaju u redu, kako placu, drhte, ubjedeni da im je pomogao normalno da ces kontati da ce ti sutra biti bolje i tako ces se osjecati. Pisao sam na prethodnim stranicama sta znaci autosugestija ;)

Zar je ovo lice covjeka koji zeli pomoci ljudima, ne naplacivajuci im :lol:

e3e670f56dbad3e91176c67a92bb4065.jpg
 
Član
ado_d je napisao(la):
http://www.islam-iman.com/index.php?option=com_content&view=article&id=10238:video-predavanje-marokanski-iscjelitejl-mekki-torabi-sihr-ili-medicina&catid=59:mr-safet-kuduzovi&Itemid=109


Heheh da je bilo mu onu bradu osisat :lol::lol::lol::lol::lol:



Koliko vidm tema je otisla u posve drugi pravac od onog sto me zanimalo.

Svako ima pravo na svoje misljenje o Mekki Torabi ja sam licno i dalje neutralan sto se toga tice. Idem tamo i uvjerit cu se sam i ako ne bude nista opet ce to biti izlet do Sarajeva. Mi smo narod koji je zahvaljujuci komunizmu destljecima odgajan da bude Ateist, ja sam do svoje 7. godine zivio u Iraku i s time gledam stvari na drugaciji nacin. Treba malo rasirit poglede a ne zapet ko sivonja za jedno.


Zato molim admine za LOCK teme
 
Član
ajdin_ze je napisao(la):
Procitao sam temu od pocetka i puna je kontradiktornih misljenja.Ja licno nemam misljenje o tome svemu ali imam jedan primjer iz prve ruke.Pa kako ko hoce nek shvati.Ja niti sam isao niti mi hvala nogu treba da idem.
Moj sura(zenin brat) ima dva blizanca od 5 godina.Jedan je hvala bogu rodjen normalan a drugi je rodjen slijep.Nakon 2 godine je primjeceno da se i psihicki slabije razvija.Negovori i nista ne prica osim nekih cudnih zvukova.Nakon niza neuspjesnih pokusaja da mu se pomogne i putovanja po svijetu odveli su ga ovom u Zetru.Nakon trece posjete osjeti se veliki pomak na samom djetetu.Sad prica i nikad usta ne zatvara.Broji i jos svasta nesto sto niko nije ni mislio da ce raditi.
Neznam sta ima sa tim covjekom ali nakon ovog primjera koji sam ja licno vidio jer vidjam to dijete svaki dan ja samo mogu reci da nesto postoji tu
.Sta neznam.Ali nesto ima.
 
Top