Cudotvorac u zetri Mekki Torabi ?

Cudotvorac u zetri Mekki Torabi ?

MTR

Član
nakon ovog Ajdinovog posta , stvarno ne mogu da budem pametan , ljudi moji pa onaj koji je u ocaju ce pruzit ruku i u vatru samo da mu bude bolje i da se ne pati , s druge strane onoliko koliko ja poznajem vjeru ( sa zenine strane :D ) ovo je haram i nedopustivo , citao sam i dosta komentara na drugim forumima i na YT i eto 90 % njih kaze da je neka vrsta prevare , i eto haj sad budi realan i pametan i moralan pa prosudi
 
Zanimljivo je da ga drzavne bolnice i klinike izbjegavaju a opet doktori "kriomice" dolaze kod njega , zapitajte se zasto ;)
 
Član
Neznam sta je u pitanju i ne zelim da ulazim u to je li prevarant ili ne.Slazem se sa dosta komentara ovdje i takodje se slazem da je sugestija ljudskom umu ogromna stvar.
Ali takodje moram istaci kao sto sam vec napisao da je tom djetetu 5 godina i da je psihicki zaostalo u razvoju i volio bih vidjeti ko ce mu i kako samim milovanjem po glavi koje traje par sekundi razvezati usta.Dosad su se na ljecenje tog djeteta nadavale desetine hiljada maraka i nista nije pomoglo niti ijedan doktor sto kod nas sto u srbiji sto u turskoj..To sto je slijep na jednu stranu a to sto je zaostao psihicki na drugu stranu.Nakon tri posjete ovom tipu mali prica i to tecno.Sinoc ga slusam pjeva nekakvu pjesmu domacu sto nikad prije nisam cuo.
Zadnji doktor koji ga je pregledao je rekao da ga treba voditi u Rusiju na operaciju mozga sto bi kostalo od 70 000 do 100 000 maraka.
Za bjednih par maraka ovaj je postigao bez te operacije ono sto nijedan doktor za hiljade i hiljade maraka nije.Kako?Neznam i iskreno nije me briga kako.
 
Top