Cudan zvuk u motoru

Cudan zvuk u motoru

ljudi trebam savjet hitno nisam mogao upalit auto i mislio sam da je pumpa, ali pumpa je bila ok i vratio sam je i nakon duzeg verglanja upalio sam auto ali kad dam gas upali mi se engine lampica i u motoru mi se cuje zvuk cak cak cak e sad mozda sto se nije palio 8 dana i i dalje miU releu pucketa mada sam stavio nov .nez smijem li vozit tako napomena: dan prije mi se upalila ta lampica u voznji i cudan zvuk u releu i sam nez sta bi dal smijem vozit tako da nece u motoru kaos nastat5ahpn
 
Zvao sam tetka jer sam od njeg nedavno kupio auto i kaze da provjerim ulje i bilo je na minimumu i kaze da se kod mjeg to culo kad ulje treba zamjenit a ja nisam mijenjao a rekao mi je kad sam kupio,dosuo sam ulje i sad se manje cuje vidjecu kad krenem kuci dal ce nadoci ako ne ide majstoru odnosnano kod tetka m

A lampica se palila i treptala i nisam nekad mogao upalit jer mi se masa od pumpe odlemila i sad pali od prve a lampica ne treperi
 

rs6

Član
ako se manje cuje nakon dosipanja ulja, otprilike bi mogli bit hidropodizaci ....
 
Ma vjerovatno ulje u pitanju, izgubilo viskoznost i pocinju cudni zvukovi iz motora, a prvo pocinju hidropodizaci.. zamijeni ulje i filtere, provjeri indikatore niskog i visokog pritiska ;) jbg ako hoces ispravno auto moras ga odrzavati a ne krpiti ;)
 
Ma to cu uradit cim stignem kuci sad sam na terenu a auto ne vozam jer mi je posao do stanovanja odma i ne treba mi auto i hvala vam na odgovorima b
 
Sinoc dosuo ulje jutros upalio nista se ne cuje da lupka sve kao prije sav sam sretan da nije sta ozb,i pitanje dali netko zma koliko kosta uvodjenje plina u saobracajnu jer mi nije upisano c
 
allroad je napisao(la):
Pa promijeni sad ulje i filtere i koje auto je u pitanju?

To sam mu i ja govorio, ako misli da auto voza i propisno odrzava.. neka lijepo zamijeni ulje i filtere, to je ono osnovno i najbitnije... onda neka pregleda sve remenove u kakvom su stanju i neka i njih zamijeni.. tad mozes biti miran sto se tice odrzavanja motora... tek onda pomalo sredjuj ostalo ;)
 
Zupcasti zamijenjen i ostalo remenje,farban prije mjesec,samo ulje nisam mjenjao al u planu sam sadd kad dodjem kuci samo jos plin rajnuijesit u saobracajnu a rhjec je o pasatu 3 variant
 
Top