CS Server

CS Server

Član
Da samo znate sta ja radim jos ovamo pored, divim se da radi igra ikako :D joj al' sake je najjaci, sere sto se kriju ,stekaju, izlazite vako nako, onda cijelu partiju od 45 min kao teror provede krijuci se u bazi hjoooj lika :D

p.s. al extra zajebancija, moramo se skupit opet ovako :D
 
Član
Naravno vcrs od 12 pa do 4 pucam :p

E boze roknes ih par put i odma napadaju za cit :D ljudi ja sam d.g.x l COX neam cit !
26632846.jpg
 
Član
ma adem i triza ubise sve redom ja i SDI izginili ko rasada jest da SDI i nije toliko koliko sam ja :D:D
 
Član
hahahaha al' sto se ismijah onoj dvojici sto su dosli da kao vjezbaju, sta li, ovaj sto je u nasem timu pizdi sto adem i ja vazda idemo kontra od njega, a nama dosadno, namjerno izlijecemo pred metke :D
 
Član
Jbt ovom trizeksu se par puta odbise metci od glavu i mene lik kill al ajd nema veze zato pucamo opet vcrs :p aaa onaj lik Juba ja mislim da se zvao :p " kaze trizex gdje krene taj 3 na 2 kontra " :D :p

Ljudi opet poslije 12 vcrs isti server samo skupte se visem broju i u kakav red se poredajte da nebi dobili od mene i trizex-a dva puta :p
 
Član
Suti bolan, prizvaces nam Dragona i onda ce meni misteriozno da pukne konekcija vcrs :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
:p a to je onaj tuning is not .. :p ma nema veze neka ga :p a konekcija bi trebala da bude ok vcrs :p znaci posle 12 :p
 
Top