CS 1.6 Problem

CS 1.6 Problem

Član
Sad sam download-ovo cs....i kada udjem nije ono normalna zelena podloga nego crna....i nemogu igrati multiplayer preko neta...nemogu niti jedan server pronaci...
 
Član
Sta znaci nemozes server pronaci?? Servere moras rucno ubaciti ako ih nema :icon_biggrin:

Crna podloga je drugi skin...
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Sta znaci nemozes server pronaci?? Servere moras rucno ubaciti ako ih nema :icon_biggrin:

Crna podloga je drugi skin...

koji god server da ubacim kaze SERVER IS NOT RESPONDIG
 
Član
a i puska mi je na lijeovj strani nemogu da je prebacim na desnu....pritisnem ono H-help-use right arm...i nece da promijeni....:icon_rolleyes:...on hoce mene da spoji na neke druge servere al nece na one koje ja hocu npr...stavim IP od Skynet I PISE SERVER IS NOT RESPONDING......
 
nadjes fino program perfect uninstaler, instaliras ga i onda pobrises CS u totalu, pomocu njega, onda pomocu par programa precistis racunar malo, npr CCleaner, malo registar precistis, i onda nakon svega toga fino instaliras na novo CS, ako CS vec ima nekih servera u favoritima ti pobrisi, pa tek onda ubacuj nove.....
 
Član
zen_3dom je napisao(la):
nadjes fino program perfect uninstaler, instaliras ga i onda pobrises CS u totalu, pomocu njega, onda pomocu par programa precistis racunar malo, npr CCleaner, malo registar precistis, i onda nakon svega toga fino instaliras na novo CS, ako CS vec ima nekih servera u favoritima ti pobrisi, pa tek onda ubacuj nove.....

nece ni tako.....sad sam ponovno instalirao cs i instaonajpatch v21 opet nece.....:icon_cry:
 
Član
kad skines CS sa stranice koju je postavio Hidraulic (cs-skini.me/csfull ), ne treba ti nikakav patch, samo instal, dodas servere i igras ..
a kad skines s ove stranice puska je u lijevoj ruci i ne mozes promijenit to, i ako uspijes vratice se nakon svakog izlaska iz igre, al svakako ti to nije vazno
 
Član
kavaz je napisao(la):
kad skines CS sa stranice koju je postavio Hidraulic (cs-skini.me/csfull ), ne treba ti nikakav patch, samo instal, dodas servere i igras ..
a kad skines s ove stranice puska je u lijevoj ruci i ne mozes promijenit to, i ako uspijes vratice se nakon svakog izlaska iz igre, al svakako ti to nije vazno

skinuo sam igru sa te stranice i instalirao..bez ikakavih patcheva..kad ubacim neki server pise mi SERVER NOT RESPONDING...a kad udjem tamo u neki server u HISTORY-ju ukljuci....ako npr:ubacim ip od skynet-a kaze server not responding...nemogu ubaciti servere
 
Top