CS 1.6 ( ADRIA - gaming )

CS 1.6 ( ADRIA - gaming )

Član
Little Dragon je napisao(la):
samo kad bi meni jos neko rekao gdje onaj exe qurac

Pa u folderu u kojem ti je instaliran counter strike na računaru.

Ukucaj u search, kad ga pronađe desni klik/properties i vidjet ćeš gdje se nalazi :)
 
Član
Znaci evo opet sam pokusao da udjem i pise downloadin recources, digne mi se kosa na glavi od toga, nemoguce da svaku bas mapu koja je na vasem serveru ja nemam ????

Pitao sam mozete li sastaviti makar sve to da se skine odjednom pa da ne skida svaki put, niko nista ne odgovara ?

Tako da imate mahanje od mene, imaju TEOL-ovi serveri imaju KGB, ima milion drugih, na kojima rijetko kad nesto skida kad se konektujem.
 
Član
aj ne serte j*bem vam sve. Zalite se na server koji k*rac, ako vam se nesvidja aj mrs dalje. Ako si naso bolji brao ti cestitam
 
Član
phantom je napisao(la):
aj ne serte j*bem vam sve. Zalite se na server koji k*rac, ako vam se nesvidja aj mrs dalje. Ako si naso bolji brao ti cestitam

Ja nemam nista protiv ovoga, cak mi se i svidio, zato sam se i trudio da ostanem i trazio pomoc, ali prva stvar koju vidim kad kliknem na ovaj je downloading recouces :icon_mad:

A na druge ulazim odmah, i to na druge koji su isto na KGB kao i ovaj, jel moguce da neko stalno mijenja mape ili u cemu je problem, posumnjao bi da je do mene, ali posto mi se desava samo sa ovim serverom ne vjerujem.

A za svaki slucaj sam reinstalirao CS :D i opet udjem sacekam da se skine ta mapa i zvukovi i ko zna sta, koje kao nemam, i onda opet sledeci put kad ulazim on opet skida.

Da je moj server i da se neko na ovo zali, ako ne bih mogao rijesiti drugacije, sastavio bi sve mape i zvukova i ... postavio download negdje da se moze jednom sve skinuti a ne svaki put po nesto i cekati po 5 min da se udje.
 
Član
@ menjic : Da me jebes ne znam sta je, jer sve mape koje se vecinom igraju su one standardne, minidust snow, aim headshot, awp4one, rats itd...a i ako je neka "nestandardna" to su malene aim mape koje se skinu manje od 1min. jer server ima 10 slotova i velikih mapa i nemamo jer nema logike da se igraju... ;) Jesi primjetio koje mape ti tocno uvijek zajebaje, ili si primjetio da ti istu mapu uvijek iznova skida ?

@ Little : coBra, pise ti ako ne mozes ubaciti novi fajl umjesto postojeceg u cstrike folderu da je ( kako kazu u KGB ) krnji kanter i da trebas install novi onda sa novim protokolom...imas link ovdje na forumu, u igri ukucas say:/csfull ili kad ulazis na server pa te izbaci vani pise ti link na poruci...ne znam u cemu je sad problem, htjeli ste zastitu protiv citera evo stavio sam je, i sad vam lijeno install kanter i skinut 200Mb a svaki dan toliko sprzite prometa gledajuci mahnitluke na JuBiTo :icon_eek:

@ Ostali : Ako vam se ne svidjaju mape koje postoje vec, ili ako su vam dosadne, zamolio sam da napravite popis mapa koje bi VI zeljeli igrati na serveru, pa da one najucestalije koje se pojavljuju u zahtjevima skinemo i stavimo na server...ali jok, vama lijeno napisat 5-6 imena mapa, samo znate zahtjevat i kasnije kukati... Zeljeli ste aim_headshot, ja je ubacim za dva dana i postavim, kasnije kad je promjenim obavezno ode vise od pola ljudi sa servera...stavim na vote minidust, snow, minimansion, aim headshot i pool_day vi votate za snow i onda kukate dosadna vam mapa uvijek isto...stavim novu mapu i priomjenim kao sto je baddust, kukate kako su vam glupe mape i bezvezne...ne bi vam dragi Bog vise ugodio...

Evo jos jednom pitam, koje mape zelite, napravite popis svojih omiljenih mapa pa cu ih staviti, u protivnom ako ne zelite se toliko barem potruditi, nemate ni pravo da se zalite...

Jos nesto, jasno sam rekao da mi je ovo prvi server, trudim se koliko mogu, ali niti sam iskusan niti znam sve o serveru kako sta i kuda...jel se itko od vas pro igraca sjetio, hej Tibore ako trebas pomoc reci, ili hej Tibore, mislim da to i to ne valja i remeti igru pokusaj ovaj plugin/mod/ ili sta vec...jok, samo kukate kukate i KUKATE !!!

Nije se rodio onaj koji moze svima ugodit, a bogme niti su se rodili oni koji bi jednom pomogli...eno vam foruma, punisher napravio zjapi prazan...da ga jebes mogli ste se barem uclanik pa sta god ima neki probmlem pljas tamo...a nemojte reci uuu neznamo koji link, i GTI i ja smo na admin say govorili link, u chatu na say:/forum izbaci link...

Sto vam vise covjek pokusava ugoditi i da vam bude zabavnije se napucavat sa rajom sa foruma vi samo vise zakerate...tkome se ne svidja server ima drugih, kome se ne igra na Adriji, ima drugih igraca...ja koliko znam i umijem radim, a vas molim iz dna srca molim vas nemojte slucaaajnooo pokusat dati savjet ili pomoci, molim vas ko covjek covjeka nastavite podjebavat i kukat, to mi toliko nedostaje u zivotu, ne znam kako bi se drugacije sa svojim drugarima sa foruma opustimo i malo igrao... ;)
 
Član
tibor987 je napisao(la):
http://www.cs-skini.me/cs/

Skinite to i samo instalirajte preko svog CS-a gde se nalazi HL.exe i kad se instalacija zavrsi dobicete na desktopu ikonicu CS v42 i to je to.
Ako ne radi ovaj patch znaci da ti ne valja CS onda moras skinuti full cs v42 ovde ispod!

Ako imate krsh CS i ne radi vam patch onda skinite ceo v42 CS od 270 MB:

http://www.cs-skini.me/csfull



Little Dragon je napisao(la):
e hvala konacno dobih odgovor :D

TO je odmah pisalo Lee, samo da si pazljivije procitao ;)
 
Top